РЖД запустила потяг класу люкс від Москви до Владивостока для іноземців

Кілька днів тому в свій перший рейс за маршрутом Москва - Владивосток відправився поїзд класу люкс «Імператорська Росія». Його пасажирами стали іноземні громадяни з усього світу.

Для мандрівників розроблена насичена екскурсійна програма, що дозволяє, як стверджують в РЖД, отримати цілісне уявлення про Росію. У Москві - екскурсія по Кремлю, прогулянка по Арбату і відвідування декількох станцій метро. У Казані - майстер-клас «Секрети татарської кулінарії» і знайомство з визначними пам'ятками оновленого історичного центру, йдеться в повідомленні на сайті «Російських залізниць» .

Єкатеринбург запам'ятається туристам екскурсійною програмою, присвяченою трагічну долю династії Романових, Новосибірськ вразить будівлею театру опери і балету, а Іркутськ залишиться в пам'яті завдяки відвідуванню кварталу Іркутська Слобода, де відтворена забудова XIX-XX століть.

Іноземці побачать найглибше озеро планети в районі знаменитого селища Листвянка, проїдуть по Навколобайкальській залізниці, побувають в Іволгинському дацане і традиційної бурятської юрті в Улан-Уде, візьмуть участь в майстер-класі з розпису матрьошки в Хабаровську і познайомляться з визначними пам'ятками кінцевого пункту Транссибірської магістралі - міста-порту Владивостока.

У Владивостоку туристів очікують відвідини унікального музею «Підводний човен С-56», огляд міста з оглядових майданчиків на мисі Егершельд і сопці Орлине Гніздо, екскурсія на острів Російський з проїздом по знаменитим мостам, побудованим до саміту АТЕС-2012, а також круїз по бухті на приватному катері.

Подорож в вагонах підвищеної комфортності триватиме 15 днів і завершиться 6 серпня. З 3 по 15 серпня відбудеться тур в зворотному напрямку - з Владивостока в Москву.

Залізничний тур «Імператорська Росія» був розроблений до 400-річчя дому Романових.