У вдови Владислава Галкіна - любов - Шоу-бізнес - Тим часом батьки актора намагаються зібрати гроші на пам'ятник синові

Галкін. З дня смерті артиста пройшов майже рік

З дня смерті самого знаменитого "далекобійника" країни - Владислава Галкіна - пройшов майже рік. І якщо батьки актора досі не можуть оговтатися від удару, його дружина Дарина Михайлова налагоджує особисте життя. Відносини подружжя зіпсувалися ще до смерті Владислава, розлучення був призначений на 10 березня, але 25 лютого Галкіна не стало.

Після зйомок у фільмі "Громадянка начальниця" Дарина різко пропала з артистичного світу: пішла з театрального училища, де викладала, перестала виходити на сцену. "На Дашу дуже сильно всі тиснули через смерть Влада, - розповіли російським ЗМІ колеги Михайлової по театру" Современник ", де актриса до недавнього часу вважалася в штаті. - Відразу після похорону вона на якийсь час поїхала за кордон. А сьогодні в її оточенні з'явився імпозантний шатен, який всюди її супроводжує. Кажуть, що у них все дуже серйозно ".

Тим часом батьки актора намагаються зібрати гроші на пам'ятник синові. "Сподіваюся, ми своїми силами зуміємо на річницю смерті сина влаштувати пам'ятний вечір і зібрати друзів", - говорить Олена Петрівна. Мама Владислава стверджує, що Дарина, отримавши пристойну спадщину після смерті чоловіка, навіть не запропонувала свою допомогу.

"Ми з чоловіком - прості пенсіонери , Живемо в своїй старій квартирі, а Дарина - в тій, де вони з Владом провели дев'ять років. Після того як Даша не захотіла давати гроші на похорон і пам'ятник, ми з чоловіком обурилися і подали позов, щоб відсудити хоча б житлоплощу сина. Але поки безрезультатно ".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram