Вистава "Висоцький. Народження легенди" в Московському Губернській театрі

Велика сцена

музичний спектакль

Вистава супроводжується тіфлокомментірованіем

Ім'я поета, барда та актора Володимира Висоцького ще при його житті стало легендою. А починалося все в післявоєнних московських двориках, де ріс скромний хлопчик з родини військового, який мріє стати актором. І він став їм, - і прожив сотні життів не тільки на сцені і на екрані, але і в своїх піснях, якими заслуховувалися вся країна.

Творці вистави далекі від думки уявити театральний баойпік про життя Висоцького, але спробують відповісти на питання: як народжується легенда?
Образ Висоцького не віддана конкретному акторові, - він виникає з розіграних на сцені епізодів його життя, сповідальних віршів і пісень. В основу вистави лягли спогади сучасників, маловідомі факти життя Висоцького, фрагменти з листів і щоденників. Як і у багатьох поетів, біографія Висоцького написана в його піснях і віршах. У виконанні акторів Московського Губернського театру прозвучать найвідоміші з них, відзначаючи помітні віхи його життя: «Я не люблю», «Моя циганська», «Балада про любов», «Мій чорний людина», «Лірична», «Я несла свою біду »,« 07 »« Коні вибагливі »,« На Великому Каретному »і багато інших. Пісні Висоцького будуть виконані в різних жанрах: від класичного авторського виконання під гітару і оркестрових аранжувань в стилі 70-х років минулого століття - до абсолютно нового рок-звучання.

Сергій Безруков:
«Ця вистава - данина пам'яті великому таланту, генія - Володимиру Семеновичу Висоцькому, його сповідальному творчості. Такі начебто пафосні слова, але тепер він уже дійсно легенда. Моє і більш старші покоління виросли на його піснях. У моєму дитинстві у всіх в будинку були його пластинки, і не знати і не любити Висоцького було якось дивно. І тепер багато що залежить від нас, чи будуть його пам'ятати наші діти і ті, хто прийде після нас. Більшість з тих, хто буде читати і співати пісні Висоцького в нашому спектаклі, - це вже інше покоління, молоді люди, які народилися і виросли після смерті Висоцького і після розвалу СРСР. Для мене було важливо, щоб вони пропустили через себе Висоцького: його приголомшливу щирість, його нерв і емоційне напруження, його пісні і вірші. У цьому, мені здається, нерозривний зв'язок, спадкоємність поколінь: якщо ми не розірвемо цю ниточку, то вірші Висоцького будуть читати і через сто років. Співати його пісні нелегко, тому що є приголомшливе авторське виконання. Найголовніше - проживати ці пісні, тому що Володимир Семенович був артистом, і він сам не просто співав, а проживав їх. Так само і його вірші не можна просто декламувати - це монологи самого автора, гранично сповідальні, часом на розрив ».

Виставу створено за участю Будинки Висоцького на Таганці.

У виставі беруть участь:

Губернаторський оркестр Московської області
Головний диригент - Сергій Пащенко

Артисти Московського Губернського театру:

Сергій Безруков , Дмитро Карташов , Карина Андоленко , Олександр Тютін , Антон Соколов , Саша Бєляєв , Сергій Вершинін , Олена Дороніна , Марія Наумова , Андрій Ісаєнко , Сергій Кисса , Степан Куликов , Сергій Куницький , Валерія Мініна , Юлія Пилипович , Наталя Смирнова , Сергій Бурлаченко , Олександр Фролов , Григорій Фірсов , Михайло Шилов , Наталя Шклярук , Віра Шпак , Віктор Шутов , Олена кіркової

Сергій Безруков   ,   Дмитро Карташов   ,   Карина Андоленко   ,   Олександр Тютін   ,   Антон Соколов   ,   Саша Бєляєв   ,   Сергій Вершинін   ,   Олена Дороніна   ,   Марія Наумова   ,   Андрій Ісаєнко   ,   Сергій Кисса   ,   Степан Куликов   ,   Сергій Куницький   ,   Валерія Мініна   ,   Юлія Пилипович   ,   Наталя Смирнова   ,   Сергій Бурлаченко   ,   Олександр Фролов   ,   Григорій Фірсов   ,   Михайло Шилов   ,   Наталя Шклярук   ,   Віра Шпак   ,   Віктор Шутов   ,   Олена кіркової

Прем'єра: 25 cічня 2017 року

Тривалість вистави 4 години
Вистава йде з одним антрактом