Ігор Пушкарьов: Володимир Висоцький продовжує співати свої пісні для народу

Сьогодні, 25 липня, - день пам'яті легендарного артиста Сьогодні, 25 липня, - день пам'яті легендарного артиста   Фото: Адміністрація міста   Екс-глава Владивостока Ігор Пушкарьов віддав данину пам'яті поета і артисту Володимиру Висоцькому, опублікувавши пост на своїй сторінці в соціальній мережі   Instagram   сьогодні, 25 липня, повідомляє РІА VladNews з посиланням на   сайт   на підтримку Ігоря Пушкарьова

Фото: Адміністрація міста

Екс-глава Владивостока Ігор Пушкарьов віддав данину пам'яті поета і артисту Володимиру Висоцькому, опублікувавши пост на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram сьогодні, 25 липня, повідомляє РІА VladNews з посиланням на сайт на підтримку Ігоря Пушкарьова.
Ігор Пушкарьов неодноразово підкреслював, що творчість Володимира Семеновича можна назвати по-справжньому народним, адже його рядки всім близькі і зрозумілі. Навіть через 38 років після того, як легендарний артист пішов з життя, кількість шанувальників його таланту тільки зростає. Теми, які Висоцький торкнувся в своїх віршах і піснях актуальні завжди.

«25 липня - день передчасної кончини Володимира Висоцького. 38 років тому пішов із життя актор, співак, поет, але залишився його талант, його сила, які продовжують наповнювати душі і серця людей. Людини немає, а його творчості досі вистачає на нас усіх. Безмірно талановитий, вільний і великий. Думаю, йому сьогодні було б про що написати в своїх віршах і заспівати в своїх піснях, - написав Ігор Пушкарьов. - Я радий тому, що зараз на березі Японського моря, в Театральному сквері, на сходинках амфітеатру Володимир Семенович Висоцький «продовжує» співати свої пісні для народу і разом з народом:
Ми говоримо не "шторми", а "шторму" -
Слова виходять короткі і смачні.
"Вітру" - не "вітри" - зводять нас з розуму,
З палуб викорчёвивая щогли.

Ми на прикмети наклали вето -
Ми шануємо чуття компасів і носів.
Пружні, тугі м'язи вітру
Натягують шкіру вітрил ».

До слова, Володимир Висоцький приїздив до Владивостока, він дав концерти в приморській столиці влітку 1971 року. Згадується наше місто і в його піснях. Рядок «Відкритий закритий порт Владивосток» знає не одне покоління городян.
П'ять років тому у Владивостоці з'явилося ще одне по-справжньому знакова місце - це унікальний пам'ятник Володимиру Висоцькому. Зараз в Театральному сквері, де на сходинках амфітеатру Володимир Семенович ніби виконує свої пісні, постійно збираються шанувальники творчості поета. Літературні заходи і невеликі концерти проходять тут по кілька разів на рік. Городяни читають вірші, співають разом з бардами відомі і улюблені вже кількома поколіннями пісні і просто приходять сюди, щоб послухати музичні композиції, які звучать тут постоянно.Сегодня, 25 липня, о 18 годині в Театральному сквері відбудеться вже стало традиційним мистецький захід на честь Володимира Семеновича.
Перший в Росії співаючий пам'ятник Висоцькому з'явився у Владивостоці з ініціативи та на особисті кошти Ігоря Пушкарьова. Встановити пам'ятник Володимиру Висоцькому - давня мрія екс-глави міста Ігоря Пушкарьова. До відкриття протягом двох років він разом з художниками і мистецькою громадськістю вибирав ескіз скульптури. У підсумку вибір був зроблений на користь варіанту молодого скульптора Петра Чегодаєва. 25 липня 2013 року в Театральному сквері відбулося відкриття пам'ятника легендарному артистові.

Закономірним продовженням теми Володимира Висоцького у Владивостоці стало проведення фестивалю «Парус» . Його ініціатором став Ігор Пушкарьов. За його задумом участь у фестивалі могли взяти всі бажаючі - і дорослі, і діти, з музичною освітою і без нього.
Перший фестиваль імені Володимира Висоцького «Парус» з великим успіхом пройшов в 2016 році. Участь в мистецькому заході взяли городяни самого різного віку і професій. «Свого» Висоцького представили 30 владівостокцев. Самому юному шанувальнику творчості артиста ледь виповнилося чотири роки.
У 2017 році відбувся другий «Парус», в цьому році - 3 серпня - в амфітеатрі набережній Спортивної гавані відбудеться гала-концерт, який завершить вже третій фестиваль імені Володимира Висоцького.