Гумор онлайн: Володимир Винокур монологи дивитися безкоштовно (Гумористичний концерт)

Всі кращі монологи Володимира Винокура дивитися онлайн

Володимир Натанович Винокур (31 березня 1948 Курськ, РРФСР, СРСР) - радянський і російський гуморист, співак і телеведучий, педагог. Народний артист РРФСР (1989).

У 1989 році створив свій «Театр пародій Володимира Винокура», яким керує донині. 26 листопада 1991 року було призначено радником віце-президента Української РСР у справах культури. У 1996 році став лауреатом Кубка Аркадія Райкіна на міжнародному фестивалі «MORE SMEHA», Рига.

У різний час виступав з акторами Романом Козаковим, Іллею Олейниковим і Юхимом Александровим.

16 січня 2014 року Володимира Винокур брав участь в естафеті Олімпійського вогню в Курську.

Король Гумору Володимир Винокур пародіював багатьох відомих людей

Об'єкти пародій: Юрій Антонов, Микола Басков, Михайло Боярський, Леонід Брежнєв, Володимир Ворошилов, Володимир Висоцький, Олег Газманов, Михайло Горбачов, Карел Готт, Олександр Градський, В'ячеслав Добринін, Сергій Звєрєв, Людмила Зикіна, Анатолій Кашпіровський, Вахтанг Кікабідзе, Йосип Кобзон , Олександр Костюк, Ігор Крутой, Валерій Леонтьєв, Лев Лещенко, Муслім Магомаєв, Євген Мартинов, Андрій Миронов, Борис Моїсеєв, Тиніс Мягі, Анатолій Папанов, Раймонд Паулс, Потап Володимир, Пресняков-молодший, Йосип Пригожин, Наталія Пугачова, Едіта П'єха, Алек сандр Розенбаум, Олександр Сєров, Микола Сліченко, Тарзан, Геннадій Хазанов, Руслан Хасбулатов, Дмитро Хворостовський, Едуард Хіль, Адріано Челентано, Борис Штоколов, Михайло Шуфутинський.

Гумористичний концерт Володимира Винокура

Король Гумору Володимир Винокур. Пропонуємо вам дивитися Гумористичний концерт все монологи Володимира Винокура в концерт увійшли номери Володимира Винокура: Стрес, Маніяк, Заброси долі, Михалич і мат, Скелет, Японці, Гаї, Потім сюрприз буде і ін ... онлайн в хорошій якості безкоштовно без реєстрації http: //mirvideos.narod.ru/ і доступно на мобільних телефонах (пристроях) Android, iPhone, iPad, Nokia (Symbian ^ 3), Samsung bada, Windows Phone.
На нашому сайті ви можете дивитися концерти відомих та найяскравіших зірок російської естради. Сольні концерти, ювілейні концерти в Кремлі, бенефіс зірки, творчі вечори, фестивалі пісень ...

Особисте життя Володимира Винокура - Вікіпедія
Дружина - Тамара Вікторівна Первакова (1953), актриса, в минулому артистка балету.
Дочка - Анастасія Винокур (25 жовтня 1985), закінчила Московську державну академію хореографії в 2003 році - балерина. Зарахована в трупу Державного Академічного Великого Театру Росії.

сім'я Володимира Винокура - фото