Володимир Машков не приїхав на похорон брата

22:38, 14.06.2018

В сім'ї Володимира Машкова трапилася трагедія: в Новокузнецьку в віці 66 років помер його зведений брат Віталій Нікіфоров. У чоловіка стався інфаркт, і медикам не вдалося його врятувати. Віталій був старше Володимира на 12 років. Він народився в першому шлюбі матері актора Наталії Никифорової. Її другий чоловік Лев Машков дуже тепло прийняв пасинка, хоча і мріяв про загальний дитину з дружиною. У дитинстві хлопчики багато часу проводили разом, а батько актора ставився до Віталія як до рідного сина. Правда, з віком брати спілкувалися все менше: Володимир поїхав з Новокузнецька і вступив до Новосибірського театрального училища, а незабаром перебрався до Москви, де став студентом Школи-студії МХАТ. Віталій залишився жити в рідному місті. Чоловік був далекий від світу театру і кіно. Він все життя пропрацював в технічній сфері.

Володимир Машков не зміг приїхати на похорон брата, але відправив родині померлого гроші, щоб вони могли організувати гідні похорон. Сам Володимир рідко розповідав про брата, а ось Віталій не відмовляв собі в задоволенні обговорити відомого актора. Роль Распутіна він вважав найкращою в кар'єрі Машкова і був упевнений, що вона вдалася йому завдяки гіпнотичному погляду. «Це наш« фамільний »погляд. Я його одразу визнав. У мами часом такий погляд був, коли суворіше ... А їй він дістався з генами прадідуся, прабабусі », - стверджував чоловік в одному з інтерв'ю. У рідному місті Віталія все знали, що він є братом знаменитого артиста, але чоловік ніколи не користувався цим становищем у корисливих цілях, пише Starhit .

У рідному місті Віталія все знали, що він є братом знаменитого артиста, але чоловік ніколи не користувався цим становищем у корисливих цілях, пише   Starhit

Володимир Машков в ролі Распутіна в серіалі «Григорій Р.»

Чому Машков не приїхав на похорон брата, поки невідомо. Сам він ніяк не прокоментував цю ситуацію. Можливо, приїхати в Новокузнецьк йому завадила колосальна робота по місцю: в даний час актор не тільки знімається в кіно, але також керує театром покійного Олега Табакова . Художнім керівником «Табакерки» Володимир Машков став 23 квітня. Вступивши в нову посаду, актор запропонував перейменувати театр .

«Олег Павлович був настільки кришталево зрозумілий в своїх бажаннях ... Театр повинен бути ТОЙ - Театр Олега Табакова, - зазначив Машков. - А «Табакерка» - це наше «підпільне», неофіційна назва ». Зараз офіційна назва театру - Московський театр-студія під керівництвом Олега Табакова. Саме під цим найменуванням він присутній на банерах в метро, ​​афішах і на картах міста. Після смерті Олега Павловича ця назва не відповідає дійсності, а тому необхідність зміни назви, на думку Машкова, очевидна.

Володимир Машков і Олег Табаков