Путін зіграв на старовинному піаніно під час відвідин кіностудії

1. Орфографічна помилка в тексті:

21 червня 2016, 2:41 Переглядів: 21 червня 2016, 2:41 Переглядів:   Володимир Путін, фото AFP

Володимир Путін, фото AFP.

Президент Росії Володимир Путін зіграв на старовинному піаніно в ході відвідин кіностудії "Ленфільм".

Президент оглянув кіностудію в супроводі її директора Едуарда Пічугіна, міністра культури РФ Володимира Мединського і режисера Федора Бондарчука. В ході відвідування музею "Ленфільму", що нараховує понад 350 тисяч експонатів, особливу увагу Путіна привернуло піаніно XVIII століття. Незважаючи на те, що інструмент був трохи засмучений, глава держави зіграв на ньому фрагмент композиції "Московские окна" Тихона Хреннікова.

Представники кіноіндустрії також розповіли Путіну про роботу над власними проектами, що дозволили відтворити повний цикл виробництва кіно. Главі держави показали унікальне обладнання, яке не поступається за своїми можливостями голлівудському, і що дозволяє, зокрема, озвучувати фільми па технології Dolby Atmos, яка створює реалістичний об'ємний звук, а також технологію комбінованих зйомок із застосуванням комп'ютерних програм.

Крім того, Путіна ознайомили з концепцією комплексу "Ленфільм-парк", який планується побудувати до 2020 року із залученням коштів інвесторів, знайдених в ході Петербурзького міжнародного економічного форуму.

Огляд завершився в гаражі кіностудії, де зберігаються добре збереглися ретро-автомобілі. Пічугін, зокрема, звернув увагу Путіна на діючу модель автомобіля "Делоне Бельвіль", виготовлену за кресленнями. На подібному автомобілі, як зазначив директор "Ленфільму", їздив імператор Микола Другий, а потім Володимир Ленін.

У січні 2014 року Путін вже виконував "Московські вікна" під час відвідин Національного дослідницького ядерного університету "МІФІ". До цього президент публічно грав тільки мелодію пісні "С чего начинается Родина": це сталося в грудні 2010 року на благодійному концерті в Санкт-Петербурзі. На цьому ж концерті він заспівав по-англійськи Blueberry Hill. Відомо також, що в 2010 році Путін співав "С чего начинается Родина" з розвідниками, висланими з США (В їх число входила Анна Чапман).

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Путін зіграв на старовинному піаніно під час відвідин кіностудії". інші Світові новини дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.