Мединський ви не вийдете «На добраніч, малюки!»

Провідна Анна Михалкова на записи передачі На добраніч, малюки в телецентрі Останкіно

Провідна Анна Михалкова на записи передачі "На добраніч, малюки" в телецентрі "Останкіно". © Григорій Сисоєв / РІА Новини

Глава Мінкультури РФ Володимир Мединський назвав інтернет-маренням поширені в ЗМІ та соціальних мережах чутки про те, що він виступає за закриття дитячої програми "На добраніч, малюки!", повідомляє РІА Новини.

Одним з результатів цих чуток став діалог призначеного "на культуру" Мединського зі стурбованими цим користувачами в Twitter.

"Це правда, що ви" На добраніч малюки "закрити вирішили ???" - запитала міністра Ксенія Ларіна.

"... ага- і з'їсти Хрюшу на сніданок)) Ксенія, ви ж профі ... Як можете вірити в інтернет-марення навіть без джерела?" - пожартував у відповідь міністр культури Росії.

"Тепер @ medinskiy_vr звинувачують в тому, що він спокусився на "На добраніч, малюки" Що далі? "- занепокоївся головний редактор Російської служби радіокомпанії "Голос Росії" Армен Гаспарян.

"Як що? А поїдати немовлят на сніданок .. ((?", - блискуче відповів йому Мединський.

Дитяча телепрограма "На добраніч, малюки!" виходить в ефір з 1 вересня 1964 року і претендує на місце в Книзі рекордів Гіннеса як найстаріша дитяча передача в світі. Зараз її транслює щодня по буднях о 20.50 телеканал "Росія-1".

Це правда, що ви" На добраніч малюки "закрити вирішили ?
Як можете вірити в інтернет-марення навіть без джерела?
Як що?