День Перемоги у Володимирі: програма заходів 9 травня 2019 року

Туристичний портал Турізм33 вітає жителів і гостей Володимирській області з 74-ю річницею Великої Перемоги! Це свято стало символом героїзму нашого народу, незламності його духу і сили. Особливі вітання - ветеранам Великої Вітчизняної війни, великою ціною заплатили за Перемогу! Багатьох з них сьогодні вже немає з нами, але ми пам'ятаємо про подвиги наших фронтовиків і трудівників тилу. Їх життя і вчинки стали для нас видатним прикладом патріотизму, мужності і сили народної віри. Низький вам уклін! Бажаємо вам здоров'я, душевного тепла, уваги і турботи близьких! Нехай завжди буде мир і впевненість в нашому житті!

У Володимирі і області підготовлено безліч заходів, спортивних змагань і культурних програм, присвячених святу Великої Перемоги. Ось деякі з них:

З 29 квітня по 26 травня в Будинку фольклору Обласного Центру народної творчості (вул. Георгіївська, д.2Б) працює обласна фотовиставка «Весна. Травень. Перемога »в рамках Всеросійського фестивалю народної творчості« Салют Перемоги ». На виставці представлено близько 100 робіт майстрів і фотолюбителів Володимирській області. Фотографії відображають яскраві сторінки Перемоги, життя ветеранів Великої Вітчизняної війни, трудівників тилу, дітей війни.

З 23 квітня по 15 травня в Музейному центрі «Палати» проводиться театралізована вистава «Нехай живі запам'ятають і нехай покоління знають» (один день з життя міста Володимира в роки Великої Вітчизняної війни), що розповідає справжню історію в листах володимирців, що не повернулися з фронту, що містить кадри хроніки Великої Вітчизняної війни, пісні воєнних років (по попереднім записом).

Напередодні знаменної дати пройдуть творчі проекти та патріотичні акції:

7 травня

• у Володимирській обласної філармонії музично-просвітницький театр представить програму «Солдатами врятована весна» (початок о 11.00 та 13.00);
  • в Обласній науковій бібліотеці буде представлена ​​літературно-музична програма «Травневими короткими ночами» (початок о 17.30);
  • в Будинку культури молоді (вул. Миру, буд.55) пройде фестиваль «На хвилі Великої Перемоги», підготовлений Володимирській регіональною громадською організацією «Діти війни» (початок о 10.00);
  • Центр культури і мистецтва на Соборній (Вул. Б.Московская, д.33 / 35) запрошує на історичний хронограф «Дорогами війни» (початок о 11.00, 13.00);
  • театр фольклору «Разгуляй» підготував музичний спектакль «Священна війна» (початок о 12.00).

8 травня

• в Обласному Палаці культури і мистецтва відбудеться обласне Урочистий захід, присвячений Дню Перемоги, за участю провідних творчих колективів регіону (початок о 14.00);
  • на Нікітському бульварі адміністрація м Володимира організовує святковий захід «За день до Перемоги». В рамках заходу очікуються творчий вечір «Не перерветься зв'язок поколінь», танцмайданчик «Військове ретро», гала-концерт «Співаю мою Вітчизну», відкритий кінопоказ з фільмом «Солдатик» (2018 г.), а також майстер-класи, виставки, фото -зона, онлайн пошук фронтовиків, парк віртуальної реальності, польова кухня (початок о 17.00).
  • в Княжої палатах Будинку культури молоді (вул. Миру, буд.55) відбудеться святкова театралізована програма «Щоб пам'ятали ...» (початок о 11.00);
  • Володимирський планетарій проводить благодійну акцію «Ніхто не забутий - ніщо не забуте» - безкоштовну лекцію-сеанс «Космічний меморіал» (початок о 14.00), а також спектакль «А було їй 17 років» колективу самодіяльного мистецтва «Зоряний вітерець» (початок о 17.00);
  • на Соборну площу запрошуються бажаючі взяти участь в творчому проекті «Пісні Великої Перемоги» (початок о 17.00), де прозвучать улюблені пісні воєнних років від кращих колективів міста.

Звичайно, найважливіші урочисті церемонії та святкові заходи, присвячені 74-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, пройдуть власне 9 травня.

- о 10.00 почнеться святкова хода учасників акції «Безсмертний полк» - одне з головних подій дня (Збір о 9.00 на Садовій площі);

- об 11.00 на площі Перемоги відбудеться Урочистий мітинг та покладання квітів до Меморіалу біля Вічного вогню, а в 11.30 - військовий парад;

- о 10.00 почнеться масове урочиста хода «Подвигу жити в віках» від площі перед ДК Молоді до Князь-Володимирського меморіалу, о 10.20 на майданчику перед центральним входом на військовий меморіал буде представлена історична реконструкція «Зустріч солдат з фронту» з відтворенням подій травня 1945 р . по фотографіях того часу, а в 11.00 відбудеться урочиста церемонія пам'яті з покладанням квітів та вінків до «Вогню пам'яті»;

- з 12.00 на головній сцені площі Перемоги почнеться Концертна програма, і розгорнуться інтерактивні святкові майданчики;

- о 12.00 великий святковий концерт «Весна Перемоги», який підготує творчий колектив ОДКіІ, також відбудеться на площі перед Обласним Палацом культури і мистецтва;

- о 18.00 на головній сцені площі Перемоги відбудеться урочистий концерт «Перемога в серці кожного живе!» За участю кращих артистів і музичних колективів Володимирській області;

- о 22.00 урочисті заходи на площі Перемоги у Володимирі завершаться Святковим Салютом.

Крім того, 9 травня у всіх володимирських парках пройдуть святкові тематичні програми:

• "Ми пам'ятаємо! Ми пишаємося! »- Парк культури і відпочинку« Добросельський », в 11.00;
  • «Подвигу жити в віках» - Парк культури і відпочинку «Дружба», в 11.30;
  • «Відлуння війни», пізнавальна програма - Парк культури і відпочинку «Заміський», о 12.00;
  • «Салют Перемоги!» - Центральний парк культури і відпочинку, в 12.00.

Увага! Адміністрація р Володимира повідомляє, що 9 травня 2019 р вводяться наступні обмеження для руху транспорту по проспекту Леніна:
- з 9.00 до 13.00 на ділянці від вул. Студена гора до повороту на вул. Чапаєва;
- з 21.00 до 23.00 на ділянці від вул. Чапаєва до вул. Диктора Левітана.

В цілому, в містах і районах області в дні святкування 74-ї річниці Великої Перемоги пройде близько 200 великих заходів.