Париж на громадському транспорті

1. Автобус № 72 - подорож уздовж Сени
  2. Все, що потрібно, щоб підготуватися до подорожі:

Крім дорогих   туристичних автобусів   , Що проходять через найзнаменитіші пам'ятники столиці Франції, в Парижі також функціонує добре розвинена   мережу громадського транспорту, в тому числі і автобуси

Крім дорогих туристичних автобусів , Що проходять через найзнаменитіші пам'ятники столиці Франції, в Парижі також функціонує добре розвинена мережу громадського транспорту, в тому числі і автобуси . Звичайно, там ви не знайдете аудіогідів, але це все одно прекрасна альтернатива для дослідження Парижа і всього за кілька євро. Це також можливість відчути себе парижанином в повсякденному оточенні.

Майте на увазі, що квиток на автобус дійсний протягом 1 ч. 30 хв. на всіх лініях (але не в метро!). Тому ви можете виходити на будь-якій зупинці, а потім знову сідати в автобус в межах цього часу. Для зручності і спокою уникайте годин пік: 8-10 ранку і 17-19 вечора. Інструкція по експлуатації громадського транспорту Парижа.

Інструкція по експлуатації громадського транспорту Парижа

Автобус № 72 - подорож уздовж Сени

Цей маршрут проходить по набережних Сени уздовж численних мостів. Також ви зможете побачити багато знаменитих пам'ятники і музеї Парижа. В дорозі ви проведете близько 30 хвилин.

Рекомендуємо сісти на автобус на зупинці Пон Мірабо (Pont Mirabeau) (там же є станція метро 10 лінії Mirabeau), розташованої на авеню де Версан (Avenue de Versailles).

В автобусі постарайтеся сісти праворуч по ходу руху.

незабаром з'явиться Ейфелева вежа я, яку буде видно велику частину шляху. потім будинок інвалідів , Гран Пале , площа Згоди, музей Орсе , Лувр .

міст Мірабо музей Орсе Будинок Інвалідів площа Згоди

Автобус № 68 - подорож по різному Парижу

Цей маршрут покаже вам, наскільки різним може бути Париж: пам'ятки, бульвари, «села» Парижа, всього 45 хвилин, щоб побачити столичне життя.

Сідайте на зупинці Пляс де Кліші (Place de Clichy). Спочатку ви проїдете по Бульвару Кліши і прибудете на площу Бланш, де знаходиться знаменита Мулен Руж. Потім на вулиці Шосе д'Антан побачите галереї Лафайєт. Автобус проїде перед чудовим будівлею Опери, спуститься по бульвару Опери до Лувру. Потім, за музеєм Орсе , Ви в'їдете в квартал Сен-Жермен де Пре. А там промайне вежа Монпарнас (Праворуч), а зліва ви побачите Lutetia - шикарний паризький готель. На зупинці Вавен (Vavin) можна вийти, щоб прогулятися по кварталу Монпарнас.

Опера Гарньє Мулен руж готель Лютеція вежа Монпарнас

Автобус № 29 - подорож в «старий» Париж

Цей маршрут в 30 хвилин починається на вокзалі Сен-Лазар (Saint-Lazare) і йде до площі Бастилії. Він проходить по історичній частині міста, по 2 округу і кварталу Маре (Marais) c архітектурою 18 і 19 століття.

Почніть шлях на вокзалі Сен-Лазар. Ви проїдете через красиву площа Опера, потім площа Бурс і Палац Броніар. У 2 окрузі проїдете повз площу Перемоги 17 століття зі статуєю Людовика 14 в центрі. Потім автобус в'їде в квартал Монторгёй (Montorgueuil) і попрямує до знаменитого будинку, в якому розташовується Національний музей сучасного мистецтва - центр Жоржа Помпіду .

І ви потрапите в 4 округ Парижа, званий Маре. Зверніть увагу на тутешню архітектуру: в основному це особняки 18 століття. Тут же одне з найкрасивіших будівель Парижа, в ньому зараз розташовуються Національні архіви, - Hôtel de Soubise (вул. Фран-Буржуа, 60).

Ви проїдете через площу Вогезов (place des Vosges), площа Бастилії. Залишок шляху не такий цікавий, можна вийти і прогулятися пішки.

готель де Субіз площа Вогезов площа Бастилії центр Помпіду

Все, що потрібно, щоб підготуватися до подорожі:

добірка корисних сервісів і сайтів для мандрівника .

Статті (не) по темі