NEWSru.com :: У МНС Росії створено інститут культури для духовно-морального освіти співробітників

МНС РФ створило в своїй структурі інститут культури. Він займеться духовно-моральним розвитком суспільства, повідомив в п'ятницю керівник нової установи - відомий актор і режисер Микола Бурляєв.

"Ми розмовляли з главою МНС Володимиром Пучковим, я пропонував йому створити в його відомстві структуру, що відповідає за культуру. І ось в МНС з'явився інститут культури, я призначений його керівником", - цитує Бурляева "Інтерфакс" .

За його словами, в першу чергу інститут має намір організувати трансляцію духовно-морального кіно для співробітників МНС і їх сімей. "У нас є 7400 фільмів, які ми зібрали на фестивалі морального кіно" Золотий Витязь "за 23 роки, для глядача ці фільми будуть новими, ми їх плануємо транслювати через супутник МНС в центри управління, а звідти можна і в інтернет", - пояснив Бурляєв.

Він уточнив, що організація трансляції планується з 20 квітня. Першим фільмом, який побачать співробітники МНС, стане "Іванове дитинство" Андрія Тарковського.

У лютому Пучков і президент міжнародного кінофоруму "Золотий Витязь" Бурляєв підписали угоду про співпрацю. Бурляєв тоді повідомляв, що в рамках угоди буде відкрито сьомий кіноклуб "Золотий витязь". "Ми, не чекаючи підписання, відкрили в структурах МНС шість постійно діючих кіноклубів" Золотий витязь ". Кожному було подаровано по 30 фільмів. Зокрема, кіноклуби вже відкриті на Північному Кавказі, в Уссурійську, Санкт-Петербурзі, Калінінграді, Москві. Кількість кіноклубів буде рости ", - сказав Бурляєв.