Віталій Малахов: "Щоб продемонструвати своє багатство, необов'язково купувати яхти і вдома. Можна вкладати гроші в мистецтво"

1. Орфографічна помилка в тексті:

24 червня 2016, 10:00 Переглядів: 24 червня 2016, 10:00 Переглядів:   17 червня актори Київського театру на Подолі дали в столиці благодійний спектакль за п'єсою Анатолія Крима Звідки беруться діти

17 червня актори Київського театру на Подолі дали в столиці благодійний спектакль за п'єсою Анатолія Крима "Звідки беруться діти". Постановку називають ще ліричної притчею про жіноче щастя . Це історія восьми молодих жінок, які за два дні, проведених в провінційному пологовому будинку, проживають ціле життя. Актори театру на Подолі зіграли п'єсу спеціально до Дня медичного працівника. Представлення відбулося в актовому залі Національного медичного університету імені Богомольця в рамках акції "Лови хвилю благодiйностi!".

Подивитися виставу прийшли сотні людей, в тому числі студенти та викладачі медичного університету, співробітники клініки "Охматдит" і корпорації ROSHEN, будівельники театру на Подолі. Вхід був вільним, і пожертвування з глядачів не збирали. Як пояснив художній керівник Київського театру на Подолі Віталій Малахов, мета благодійного уявлення - познайомити та залучити до мистецтва людей різних професій.

Це вже 30-й сезон Театру на Подолі, але ми більше двадцяти років не можемо добудувати наше приміщення, - сказав лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, народний артист України Віталій Малахов . - Тільки в цьому році знайшовся меценат - корпорація ROSHEN виділила нам 140 мільйонів гривень на реконструкцію театру. Ми з творчим колективом нашого театру в свою чергу вирішили організувати благодійний тур по Україні. Важливо показати, що бізнес може взаємовигідно контактувати з культурою. Щоб продемонструвати своє багатство, не обов'язково купувати яхти і вдома. можна вкладати гроші в мистецтво. Я розумію, що зараз в країні складне економічне становище, але наведу один приклад. Коли Черчиллю під час війни сказали, що треба скоротити фінансування культури, він запитав: "А навіщо ми тоді воюємо?"

Зараз ми вирішили провести Всеукраїнський благодійний тур, щоб звернути увагу бізнесменів на вітчизняні об'єкти культури. Ні, ми не просимо гроші у глядача. Ми взагалі не просимо. Більш того, вхід на наші вистави в рамках туру безкоштовний для всіх бажаючих. Акцією "Лови хвилю благодiйностi!" ми хочемо звернути увагу всіх небайдужих людей на ситуацію з культурою і мистецтвом, на стан історичних пам'яток в нашій країні. Ми говоримо їм: "Якщо любите своє місто - відвідуйте театри. Хочете виглядати культурною людиною - купуйте не тільки яхти і ресторани, а й відроджуйте культурну спадщину".

Привернути увагу бізнесменів до проблем вітчизняної культури акторам вже вдалося. Всеукраїнський тур стартував 21 травня в Кам'янець-Подільському на День міста. Актори Театру на Подолі зіграли в старій фортеці спектакль "Осінь у Вероні" за п'єсою Анатолія Крима.

Наступним містом, який актори столичного театру відвідали в рамках акції "Лови хвилю благодiйностi!", Став Львів . Там в театрі імені Марії Заньковецької 28 травня відбувся спектакль "Вічно живі" за п'єсою Віктора Розова. Подивитися це філософське уявлення прийшли сотні глядачів. Крім того, актори запросили на виставу бійців АТО і їх сім'ї.

До благодійної акції приєднався і народний артист України, відомий режисер, актор, засновник улюбленої народом комік-трупи "Маски" Георгій Делієв. 1 червня, в Міжнародний день захисту дітей, Георгій Делієв разом з кращими українськими клоунами організував дитячі свята з піснями, іграми та хороводами. Веселі вистави відбулися в Берегово, Вінниці, Києві, Луцьку, Львові, Мукачеві, Миколаєві, Одесі, Харкові, Яготині на дитячих ігрових майданчиках, встановлених корпорацією ROSHEN.

- Ми хочемо не тільки подарувати дітям посмішки і гарний настрій, а й зацікавити меценатів, - сказав Георгій Делієв. - Про ініціативу "Лови хвилю благодiйностi!" я почув від Віталія Малахова, головного режисера Київського театру на Подолі. Його колектив недавно почав благодійний тур по містах України. Ми закликаємо український бізнес займатися благодійністю із задоволенням. Хочемо знайти меценатів для реконструкції театрів, кіностудій, пам'ятників культури. Адже не секрет, що в Україні є чимало заможних людей.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Віталій Малахов:" Щоб продемонструвати своє багатство, необов'язково купувати яхти і вдома. Можна вкладати гроші в мистецтво "". інші Останні новини України дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.