Виставка радянських листівок - Тольяттинский краєзнавчий музей

19 листопада в 13 19 листопада в 13.00 в Тольяттинском краєзнавчому музеї відкриється виставка радянських новорічних листівок 50х - 90х років ХХ століття з колекції Яни Ярошевської-Молозовенко. На виставці представлено понад 100 листівок відомих радянських художників А.Четверікова, Л.Похітоновой, А.Ісакова, А.Жребіна і ін. Відповідно до радянської традиції, одним з найбільш душевних і пам'ятних подарунків в нашій країні є листівка. Подаровані близькими людьми, вони зберігаються десятиліттями, наповнюють серця теплом і радістю, несуть дух і естетику свого часу в контексті особистої історії і комплексу переживань дарувальника і обдаровуваного.

Листівки чекають, їх відправляють з пароплавами, літаками та потягами як привіт гарячого серця крізь немислимі відстані. Отримання листівки - незабутня подія, особливо на кордоні старого і нового - напередодні наступаючого року, коли збуваються всі без винятку мечти.ÂÂ
Подія проходить в рамках акції музею «Краща колекція городянина», яка продовжиться (до відома городян-колекціонерів) і в 2017 році!

Ціна квитка на виставку - 50 руб. Вхід на відкриття - вільний.

15 жовтня 2016 р