Віртуальна подорож по Версалю

Мало хто може дозволити собі на власні очі насолодитися красою історичної французької палацово-паркової зони Версаль. Однак сьогодні Google практично кожному надає можливість віртуальної екскурсії за допомогою сучасної технології заснованої на WebGL. Під музику французької групи Phoenix, відвідувачам покажуть цікаві пам'ятки палацу-музею і резиденції французьких королів. Інтернет проект віртуальної екскурсії отримав назву "Chaos to Perfection".

Для того щоб почати екскурсію досить запустити веб-проект по цьому посиланню в браузері з повною підтримкою WebGL, яким на сьогоднішній день є тільки Google Chrome. А ви що думали, Google просто так буде радувати користувачів своїми проектами і просвіщати в культурному плані? Звичайно для любителів прекрасного, але не має вищеозначених гуглбраузера є альтернатива скачати спеціальний плагін , Який допоможе у вирішенні цього питання. Але чи буде цей плагін працювати з технологією тривимірної графіки WebGL так само швидко як і Сhrome мені не відомо. Вибирайте самі.

До речі для більш допитливих і допитливих є ресурс http://www.versailles3d.com , Який хоч і на англійській мові, але все ж досить докладно розповість про багато цікавих речей пов'язаних з Версалем. Там же є безліч відео та фотоматеріалом по даній темі.

Додати коментар