Панорами вулиць на Яндекс.Картах: московські краси без дощів і пробок

Ви живете в Москві і плутаєтеся в нескінченних сплетеннях її вулиць? Жодного разу не були, але завжди мріяли потрапити? Давно поїхали і сумуєте за знайомим з дитинства місцях? Хочете вивчити пам'ятки столиці? Тоді наш новий сервіс «Панорами вулиць» - саме для вас!

З його допомогою ви можете: здійснити віртуальну подорож по місту, спланувати маршрут поїздки по незнайомих вулицях, а також поділитися посиланнями на цікаві місця з друзями. Хочете дізнатися більше - подивіться нашу відеоінструкцію !

Отже, давайте разом зробимо прогулянку по одному з найкрасивіших районів Москви - вулиці Волхонці і її околицях.

Насамперед подивимося з різних сторін на найбільший собор Москви - храм Христа Спасителя: з Волхонки , з пречистенської набережній , з курсового провулка . З останньої точки видно красива дерев'яна каплиця , Поставлена ​​тут ще тоді, коли на місці храму плескалися води басейну «Москва». Не йдучи з панорами, поверніться вправо, щоб розглянути смішних крокодилів , Що підтримують балкон у «Будинку-казки» - чудового творіння архітектора Н.К. Жукова і художника С.В. Малютіна. Прикрашений яскравими майоліками фасад цього чудового пам'ятника стилю модерн подивимося з Пречистенською набережній .

Повернувшись на Волхонку, оглянемо її головні пам'ятки - музеї. Найбільший і знаменитий з них - Державний музей образотворчих мистецтв імені Пушкіна - видний крізь зелень красивого скверу , Що розкинувся перед його фасадом. Зліва від нього - зелене будівлю , В якому розміщується колекція західноєвропейського мистецтва XIX-ХХ ст., А попросту - твори імпресіоністів і їх послідовників. Праворуч від музею, за Колимажной провулком - красивий садибний будинок , В якому розміщується Музей приватних колекцій. Тут і завершимо нашу коротку екскурсію.

Пам'яток в Москві дуже багато, і велика частина з них є на наших панорамах. Приємних вам прогулянок!

Маша Орлова, Микола Калашников, закоренілі прогульники

Ви живете в Москві і плутаєтеся в нескінченних сплетеннях її вулиць?
Жодного разу не були, але завжди мріяли потрапити?
Давно поїхали і сумуєте за знайомим з дитинства місцях?
Хочете вивчити пам'ятки столиці?