Куди піти у вихідні в Москві: ярмарок «Ладья» і виставка Фріди Кало

У цей вікенд жителі Московського регіону зможуть закупитися подарунками на найбільшій виставці-ярмарку народних промислів «Ладья. Зимова казка », на новорічних ярмарках молодих дизайнерів« Ламбада »та« Ескімо-фест », відвідати нову виставку в« Манежі »« Фріда Кало і Дієго Рівера », а також різдвяний фестиваль в« Архангельському »і зимовий музичний фестиваль« Різдвяні зустрічі у Чайковського »в Клину.

Цікаві місця для зимового відпочинку в Підмосков'ї >>

П'ЯТНИЦЯ, 21 грудня

Відкриття виставки «Фріда Кало і Дієго Рівера»

© сторінка виставки в соціальній мережі Facebook

Виставка «Vivalavida. Фріда Кало і Дієго Рівера. Живопис і графіка з музейних та приватних збірок »21 грудня відкривається в Москві. Відвідувачі зможуть побачити унікальну ретроспективу - більше 90 творів Фріди Кало і Дієго Рівери, які розкажуть історію їх творчого і подружнього союзу. Доповнять експозицію численні фотографії та документальні фільми про життя і творчість художників.

В основі картин Фріди Кало - гримуча суміш мексиканських народних мотивів і наївного мистецтва в дусі французьких модерністів, це історія болю і любові, пристрасті і нерозуміння, які супроводжували Фріду всю її життя. Глядачі побачать одну з найвідоміших робіт Кало - «Зламана колона» (1944), що стала маніфестом її страждань і стійкості до ударів долі, художнім символом сили жінки; «Автопортрет з мавпочкою», все образи якого складаються в послання: Фріда знову не вірить Дієго, а сили їй дають її минуле і ті, хто до неї прив'язаний. Вона стала першим в історії художником, який звернувся до теми втрати дитини - «Лікарня Генрі Форда» (1932). На виставці також представлені всі етапи творчості Дієго Рівери: від захоплення постімпресіонізму і кубізмом до реалізму. Виставка буде працювати до 22 лютого.

Де: Москва, ЦВЗ «Манеж»

Ціна: від 500 до 700 рублів

Новорічний «Ламбада-маркет»

© сторінка маркету в соцмережі Вконтакте

Хіпстерская новорічний ярмарок «Ламбада-маркет» з 21 по 23 грудня пройде на Трехгорной мануфактурі. Як завжди, на маркеті можна не тільки купити подарунки від дизайнерів, а й розважитися. Бар «Стрілка» привезе на ярмарок пряні зимові напої і коктейлі, а близько 170 магазинів і приватних майстрів - аксесуари, взуття, меблі, речі для інтер'єру, іграшки та книги.

Де: Москва, Трехгорная мануфактура

Що подарувати на Новий рік 2019: 16 актуальних подарунків >>

Виставка-ярмарок «Ладья. Зимова казка"

© сторінка виставки в соціальній мережі "ВКонтакте"

Виставка-ярмарок «Ладья. Зимова казка »з 19 по 23 грудня проходить в« Експоцентрі ». Любителі народних художніх промислів тут можуть надихнутися ідеями талановитих майстрів, а також придбати вироби зі шкіри та хутра, кришталь, кераміку, лакові шкатулки, ювелірні вироби, повстяні вироби, Ярославську майолику, текстиль, ялинкові прикраси, сумки і ще десятки видів подарунків, а також взяти участь в майстер-класах для дітей і дорослих.

Де: Москва, ЦВЗ «Експоцентр»

Ціна: 200 рублів

Де купити подарунки на Новий рік: 10 головних ярмарків Москви >>

СУББОТА, 22 грудня

Різдвяний маркет «Ескімо-фест»

© сторінка маркету в соціальній мережі "ВКонтакте"

Різдвяна гаражний розпродаж і дизайн-маркет «Ескімо-фест» 22 і 23 грудня пройде в центрі дизайну «Артплей». У перший день ярмарку тут можна буде знайти сукні, взуття та аксесуари різних брендів за низькими цінами. Наприклад, светр Sandro за 2000 рублів, плаття Topshop за 500 рублів, пальто VivienneWestwood за 3 000 рублів і багато іншого. У другий день маркету дизайнери з Москви, Сочі і Санкт-Петербурга привезуть нові наряди, а також товари для дому, прикраси, поясні сумки, вінтаж, шарфи з кашеміру і ялинкові іграшки.

Де: Москва, центр дизайну «Артплей»

Ціна: вхід вільний

У чому зустрічати Новий рік 2019: блискітки, паєтки та піжами з люрексом >>

Музичний фестиваль «Дорога в Різдво»

Фонд «Бельканто» влаштовує концерт органної музики «Різдво у Венеції». Цього разу під склепіннями Кафедрального Собору Петра і Павла прозвучать чарівні мелодії Вівальді, Альбіноні, Белліні, Паганіні. Крім органу, в концерті можна буде почути скрипку, маримбах, віолончель, флейту і гобой. Концерт проводиться в рамках Міжнародного фестивалю «Дорога в Різдво». Початок о 15.00.

Де: Москва, Старосадскій провулок, д. 7, Кафедральний собор Петра і Павла

Ціна: від 1200 рублів