Якимчук Андрій Анатолійович: "У нас немає" відстаючих ", у нас є категорія" низько мотивованих "студентів"

Життя в філіях Київського інституту бізнесу і технологій б'є ключем Життя в філіях Київського інституту бізнесу і технологій б'є ключем. Вінницька філія КІБІТ відомий своєю активністю в сфері участі і організацій наукових і культурних заходів. Також викликає велику повагу робота з мотивацією студентів і їх психологічним настроєм на навчання, що видно вже по студентам молодших курсів. Більш докладно про життя Вінницької філії в 2016/2017 навчальному році нам розповів його керівник - Якимчук Андрій Анатолійович.

- Закінчився навчальний 2016/2017 рік. Розкажіть, будь ласка, про успіхи і досягнення вашого філії?

Минулий рік виявився досить насиченим. Є у нас успіхи і досягнення.

Найбільшими досягненнями, на нашу думку, можна назвати:

• збільшення контингенту студентів, яке відбулося за рахунок багаторівневого освіти і набором студентів на перший курс економіко-технологічного коледжу (на підставі свідоцтва про базову середню освіту);
  • підвищення якості навчального процесу, застосування нових інформаційних технологій під час занять;
  • успішна акредитація спеціальностей «Психологія», «Менеджмент» (освітній рівень «бакалавр»);
  • поліпшення умов навчання, забезпечення викладачів і студентів комфортними умовами перебування в навчальному закладі, на що звертають увагу всі, хто приїжджає до нас.

Зараз в Вінницькому філіалі здійснюється підготовка фахівців за освітніми рівнями молодший спеціаліст, бакалавр, спеціальностями «Фінанси, банківська справа і страхування» , "Комп'ютерна інженерія"; «Менеджмент» , «Психологія» ступінчасто або безперервно в залежності від вимог до рівня оволодіння сукупністю умінь та навичок, необхідних для майбутньої професійної діяльності.

- Як ви оцінюєте рівень дипломів, написаних в цьому році вашими випускниками? Чи можете виділити конкретну роботу?

Приємно відзначити, що наші студенти-випускники продемонстрували хорошу якість робіт. Всі роботи гідні святкування, оскільки їх тематика спрямована на практичну діяльність і всі студенти впоралися зі своїм завданням.

- У вашому навчальному закладі сфера бізнесу поєднує в собі як технічне, так і гуманітарний напрям. Хто, на Вашу думку, в цьому році більш успішний - «фізики» ( фінансисти і менеджера ), «Лірики ( психологи ) Або «технократи» (комп'ютерники)?

дійсно в Вінницькій філії КІБІТ навчаються різні студенти, які доповнюють один одного і кожен по-своєму успішний.

- Може в чомусь потрібно підтягнутися саме «відстаючим» студентам?

У нас немає «відстаючих», у нас категорія «низько мотивованих» студентів. Ось саме їм потрібно допомогти розвинути в собі почуття впевненості і успішності, постійно підтримувати оптимальну мотивацію до використання ними свого потенціалу в галузі навчання.

- Ваші студенти перед закінченням проходили виробничу практику. На Вашу думку, як вони себе там показали, і наскільки виросли їхні професійні компетенції?

У нас є позитивні відгуки установ і підприємств, де проходити практику студенти. Більш того, деяким студентам запропонували залишитися там працювати.

- Які студентські заходи, що трапилися за цей рік, Ви вважаєте найбільш значущими?

Студенти брали участь в різних заходах: День студента, Студенти брали участь в різних заходах: День студента,   Хелоувін, Новорічна феєрія, благодійна акція до Великодня «Подаруй частинку свого тепла», «Чисте місто - рідне місто» та ін Хелоувін, Новорічна феєрія, благодійна акція до Великодня «Подаруй частинку свого тепла», «Чисте місто - рідне місто» та ін. Найбільш цікавим був турнір з боулінгу між студентами і викладачами.

- Давайте поговоримо більш докладно про студентів молодших курсів. Наскільки активно вони себе проявили в цьому році в науковому та громадському житті КІБІТ?

Студенти молодших курсів протягом навчального року відвідали ряд екскурсій (Краєзнавчий музей, станцію юних натуралістів, кондитерську фабрику Рошен, обласну наукову медичну бібліотеку, Вінницьку обласну універсальну бібліотеку ім. К. А. Тімірязєва) і приєдналися до заходів, які проводилися у філії. Кожен зі студентів 1-го і 2-го курсу спробував підготувати і представити невеликий проект по своїй спеціальності (кращі були представлені на щорічній науковій конференції Студент-дослідник-фахівець, а деякі з них вибороли призові місця).

- Наскільки успішно пройшло працевлаштування Ваших випускників ?

Щодо працевлаштування сьогоднішніх студентів-випускників денної форми навчання ще не можна нічого сказати, оскільки вони закінчили рівень «молодшого спеціаліста», «бакалавра» і більшість з них планують продовжити навчання на вищих освітніх рівнях - «бакалавр», «Магістр» відповідно.

Варто відзначити студентів-випускників заочної форми навчання Варто відзначити студентів-випускників заочної форми навчання. Серед них є ті, хто має свою власну справу, керівники фермерських господарств, менеджера з кредитування, менеджера фармацевтичної діяльності, бухгалтери-аналітики, програмісти. Так, наші студенти працюють у Вінницькому обласному управлінні А Про «Ощадбанк», Піщанської селищній раді, ПАТ Вінницяобленерго, крюїнговою компанії Леомар Одеса, ВАТ «Вінницький МЖК», Рокітт Динамікс Україна ТОВ та ін.

-Що б Ви в даний момент побажали Ваші випускникам і студентам?

Сучасне суспільство висуває випускникові ВНЗ високі вимоги, серед яких важливе місце займають професіоналізм, соціальна активність і творчий підхід до виконання робочих завдань. Тому сьогоднішнім студентам і студентам-випускникам хочеться побажати наполегливості у всіх справах, професійних досягнень і, звичайно, здоров'я, щасливої ​​життєвої дороги і мирного неба.

Розкажіть, будь ласка, про успіхи і досягнення вашого філії?
Як ви оцінюєте рівень дипломів, написаних в цьому році вашими випускниками?
Чи можете виділити конкретну роботу?
Може в чомусь потрібно підтягнутися саме «відстаючим» студентам?
Що б Ви в даний момент побажали Ваші випускникам і студентам?