Дружину Андрія Мягкова паралізувало

75-річна актриса перенесла інсульт

75-річну народну артистку РФ Анастасію Вознесенську, дружину народного артиста РРФСР 80-річного Андрія Мягкова паралізувало внаслідок перенесеного інсульту. Про це повідомили ЗМІ сусіди зоряної пари по дому на Кутузовському проспекті.

Про це повідомили ЗМІ сусіди зоряної пари по дому на Кутузовському проспекті

mxat.ru

Спочатку журналісти помітили, що Андрій Мягков був присутній один на громадянській панахиді по померлому актору Дмитру Брусникин, своєму учневі. При цьому, як повідомляє EG.RU , Актор ледве тримався. Актриса Алла Покровська, мати Михайла Єфремова, повідомила кореспонденту видання, що Андрій Мягков приїхав на траурну церемонію один, тому що його дружина Анастасія Вознесенська дуже хвора.

Пізніше сусіди Мягкова і Вознесенської по дому на Кутузовському проспекті розповіли, що актриса спочатку страждала від цукрового діабету, а потім перенесла інсульт, після якого її паралізувало. Зараз Андрію Мягкову, який сам кілька місяців тому переніс операцію на серці і відчуває серйозну біль в суглобах, доводиться одному вирішувати всі побутові проблеми. Сусіди кажуть, що Андрій Васильович завжди був людиною скромною і тому навіть в такій ситуації не звертається за сторонньою допомогою.

"У цьому році пара відзначить смарагдове весілля - 55-річчя шлюбу, і їхні прихильники моляться, щоб Бог дав обом сил і здоров'я", - наголошується в повідомленні.

Анастасія Вознесенська після закінчення в 1965 році школи-студії була прийнята в трупу театру «Современник». Потім перейшла разом з Олегом Єфремовим у МХАТ.

Широкий глядач пам'ятає її по запам'ятовується ролям у фільмах "Майор Вихор", "Гараж", де вона зіграла директора ринку, "

У кінематографі Анастасія Вознесенська дебютувала в 1966 році, широку популярність їй принесла головна жіноча роль в популярному фільмі «Майор Вихор», «Вокзал для двох", "Аварія - дочка мента" і багатьох інших.

Читайте матеріал: " Театральна Москва попрощалася з Брусникин: «Діма, навіщо так рано ?!» ".