На новорічний сімейний фестиваль запрошують алматинцев

21 Грудня 2018 20:44 1123 21 Грудня 2018 20:44 1123   АЛМАТИ

АЛМАТИ. КАЗИНФОРМ - Напередодні Нового року, 22 і 23 грудня, в Алмати пройде зимовий сімейний фестиваль «Winter family party», передає кореспондент МІА «Казінформ».

Фестиваль організований за підтримки акімату міста Алмати. Протягом двох днів жителів і гостей міста Алмати на площі біля Білки, перед виставковим комплексом «Атакент» чекає ціла серія новорічних заходів - це і катання на ковзанах, і показові виступи фігуристів, і концерт казахстанських музичних виконавців.

Крім того, любителі танців зможуть відвідати зумба-марафон, а театрали - перформанси та виступи міських театрів.

Для дітей працюватимуть велика гірка, ігровий майданчик у вигляді символу наступаючого року і лабіринт. Також будуть встановлені фрізлайт, інсталяції, тематичні сфери. Крім того, юних гостей зимового фестивалю чекають майстер-класи, ігри, конкурси та квести з призами.

Підкріпитися і зігрітися гарячими напоями можна буде в фуд-зоні, яка буде працювати протягом всього фестивалю. Для тих, хто не встиг придбати подарунки, майстри hand-made представлять свої роботи на ярмарку.

Шанувальники ЗСЖ, а також ті, хто планує зайнятися спортом з нового року, зможуть взяти участь у змаганнях з скандинавської ходьбі. Під наглядом досвідчених інструкторів всі бажаючі навчатися навичкам, необхідним для зимових походів на природі. Детальний розклад активностей фестивалю можна подивитися на сайті http://winterfamilyparty.kz .