Meijin на Creative Future 2010

Москва, 26 квітня 2010 року - компанія Meijin ( www.meijin.ru ), Відомий російський виробник комп'ютерної техніки Hi-End класу, взяла участь в презентації нових програм Adobe Creative Suite 5, яка пройшла 23 квітня в кінотеатрі «Жовтень».

23 квітня, під дахом кінотеатру «Жовтень», на фестиваль Creative Future зібралися творчі професіонали - художники, майстри відео і фотосправи, одним словом, люди, які використовують комп'ютерні технології для дизайну і творчості. Компанія Meijin виступила технічним партнером заходу, представивши свої графічні рішення для проведення презентацій і майстер-класів, і взяла активну участь в самому заході.

графічна станція Meijin Quadro FX 4800 з'явилася оптимальним рішенням для демонстрації роботи з відео, редакції об'єктів для монтажу і була задіяна на майстер-класах, що проводяться компанією Adobe.

Точно така ж графічна станція Meijin цілий день працювала на стенді компаній Meijin і NVIDIA, на ній проводилися демонстрації роботи з декількома потоками відео в режимі реального часу, а так само всі гості стенду змогли познайомитися і з новою можливістю Adobe Premiere Pro CS5 - робота з 3D стерео.

У складі представленої моделі графічної станції Meijin чотирьохядерний процесор ru/portal/page/portal/ptl/shopsearch?prm=aynyyy20&gdsgrpid=1&fkey=core%20i7%20950> Intel Core i7 950 і відеокарта NVIDIA Quadro FX 4800 , Необхідна для прискорення роботи движка Mercury Playback в Adobe Premiere Pro CS5. Крім цього, за високу продуктивність в роботі з ресурсоємними додатками в рішенні відповідають 12GB пам'яті DDR3, а за збереження даних - дисковий масив RAID 1 (дзеркало) ємністю 2TB. Нововведенням в графічних системах Meijin стало використання трьох SSD накопичувачів. Один SSD виступає в ролі завантажувального диска, на двох організований масив RAID 0 (stripe) ємністю 80GB, що веде до додаткового прискорення і підвищення комфорту роботи.

В рамках фестивалю Creative Future кожен бажаючий міг випробувати силу рішення Meijin Quadro FX 4800 і познайомитися з новим продуктом CS5 самостійно.

На спільному стенді компаній Meijin і NVIDIA проводилася і демонстрація технології ru/portal/page/portal/ptl/shopsearch?prm=aynyyy20&gdsgrpid=0&fkey=%223d%20vision%22> 3D Vision - гості фестивалю могли насолодитися приголомшливими 3D роликами на великому екрані або стати відвідувачами організованою на стенді 3D фото-студії. Всі гості стенду могли не тільки сфотографуватися в 3D стерео режимі, а й подивитися результат на великому екрані, зробити для себе копію знімка і взяти участь у веселому конкурсі «Містер і Місіс Creative Future».

На цьому стенді трудився вже ігровий комп'ютер Meijin , Який базується на двох новітніх відкритих NVIDIA GTX 480, що працюють в режимі SLI.

ru/portal/page/portal/ptl/shopsearch?prm=aynyyy20&gdsgrpid=0&fkey=%223D%20Vision%22> //www.meijin.ru/portal/page/portal/ptl/shopsearch?prm=aynyyy20&gdsgrpid=0&fkey=%223D%20Vision%22

Про компанію Meijin

Заснована в 1995 році, компанія Meijin ( www.meijin.ru ) - відомий російський виробник персональних комп'ютерів Hi-End класу і постачальник рішень для дому та офісу на їх основі. Meijin є офіційним партнером компаній Acer, AESP, APC, Beholder, Creative, D-Link, Genius, Intel, Lexmark, LG, Logitech, Microsoft, MSI, NVIDIA, Oracle, Philips, Sony, Toshiba і ZyXEL і дистриб'ютором компаній SilverStone Technology Inc і ексклюзивним дистриб'ютором Koolance в Росії.

Контакти для преси: PR служба, Meijin. Кононова Марина: email [email protected] , (495) 727-1222.

Ru/portal/page/portal/ptl/shopsearch?