Театр як вид мистецтва

1. Театр як вид мистецтва У перекладі з грецької мови, театр - «видовище».На сцені актори розігрують різноманітні...
  2. Театр як вид мистецтва

Театр як вид мистецтва У перекладі з грецької мови, театр - «видовище».На сцені актори розігрують різноманітні за своїм характером п'єси: драми, трагедії і комедії.Якщо ви хочете зануритися в неповторну атмосферу, відірватися від життєвих турбот і просто добре провести час, варто купити квитки в Великий театр .Завдяки великому репертуару, можна підібрати спектакль, який припаде до смаку і дорослим, і дітям.

Купити квитки в Великий театр Купити квитки в Великий театр. Фото: etoday.ru

Театр зародився ще в стародавній Греції. Він включав в себе гру акторів, музичні і танцювальні номери, поезію і прозу, дизайнерське оформлення і живопис.

Вперше трагічні і комічні постановки як жанр театрального мистецтва з'явилися в стародавній Греції. У театрі дійство, яке відбувалося на сцені, супроводжував хор, а актори за допомогою жестів, емоцій і міміки показували свою майстерність. Найчастіше уявлення показували прямо під відкритим небом. Глядача розміщувалися на невеликих гірках, пагорбах і інших височинах, а актори грали на рівному майданчику.

Завіса і застосування декорацій спочатку стали використовувати під час вистав у Римі. Як і в сучасних театрах, сцена розташовувалася вище оркестру.

З ХХ століття почали набувати популярності оперні та балетні п'єси. В цей же час з'являється освітлення за допомогою електрики, велика різноманітність декорацій, що рухається сцена, видовищні спецефекти з водою, димом, світлом і іншим.

У сучасному театрі задумані уявлення втілюються в реальність за допомогою великої кількості людей і вимагають істотних витрат. Адже крім режисера, продюсера і акторів також потрібні технічні фахівці, дизайнери та декоратори, костюмери і гримери. Однак при всьому своєму технічному оснащенні та обмежених можливостях, в театрах живі традиції періоду Античності і ставляться класичні твори.

Як правило, театри поділяються на кілька видів - драматичний, балетний, оперний, театр пантоміми і театр ляльок. До цього числа іноді відносять і театр тіней.

Кожен спектакль і уявлення індивідуальні і мають свої елементи. Зміст вистави каже про унікальний поєднанні різних форм і засобів виразності мови.

Як в минулому, так і зараз театр займає важливу позицію в розвитку моральних критеріїв і моральних підвалин людей. Сприяють творчому та духовному розвитку, допомагає у формуванні світогляду.