Елітні вхідні двері на замовлення

1. №1 Вхідна арочна двері для приватного об'єкта - дерево
  2. №1 Дерев'яна вхідні двері в котедж

Еліта (від лат. Electus, англ. Фр. Elite - обраний, кращий), цей термін використовується суспільними науками, але також застосовується для позначення несоціальних суб'єктів, які мають винятковими якостями. Елітна двері - виконується тільки за індивідуальним замовленням. Замовлення дверей цієї групи здійснюється індивідуально з урахуванням дизайну квартири або будинку. Більш того, елітні дерев'яні двері - це двері ручної роботи, тільки тепло рук майстра здатне створити винятковість і неповторність. Еліта (від лат

№1 Вхідна арочна двері для приватного об'єкта - дерево

№2 Вхідні елітна двері

№3 Вхідна елітна двері

Перейти в галерею вхідних дверей

Елітні двері, виготовлені на замовлення - це двері з масиву, виготовлені тільки з цінних порід дерева. Компанія «Арт-Стиль» виробляє предмети інтер'єру тільки з високоякісного масиву ясена, тика, венге та інших рідкісних цінних порід дерева. Коли ми говоримо дерев'яні елітні двері, будь то вхідні або міжкімнатні, ми маємо на увазі предмети, що відносяться до певного цінового сегменту. Елітні двері - значить дорогі двері. Так позначає нам споживчий ринок цієї групи товарів. Крім цього, елітна двері - це красива двері. Без роботи художників - дизайнерів, столярів високої кваліфікації, такі двері чи не створити. Контрольних, перевірених критеріїв належності товарів і предметів до «елітного» не існує. Але ми розуміємо «елітне», як найкраще з кращих.

№1 Дерев'яна вхідні двері в котедж

№2 Вхідні двері з тонованого дерева

№3 Двері дерев'яні для салону італійських плитки

Перейти в галерею вхідних дверей

Компанія «Арт-Стиль» пропонує Вам елітні двері на замовлення. У їх виробництві ми використовуємо деревину, а також шпон цінних порід. Матеріали добірної якості і новітнє обладнання дозволяють нам створювати справжні витвори мистецтва, приклади яких Ви зможете побачити на фото в галереях наших робіт. В асортименті представлені як класичні, так і сучасні вхідні та міжкімнатні елітні двері на замовлення з масиву. Замовлення виконується за індивідуальними розмірами і ідеально вписується в стиль інтер'єру. Серед наших робіт - елітні дерев'яні двері для квартир і котеджів, а також для відомих музеїв і театрів, найбільших ресторанів і готелів. Наші вироби довговічні, міцні і зберігають чудовий зовнішній вигляд протягом багатьох років.

Елітні двері на замовлення - ідеальний вибір для цінителів якісних і унікальних деталей інтер'єру.