Зірка «Татусеві дочок» відвідала Монголію

Фото: instagram.com / особиста сторінка Е. Арзамасова

Російська зірка театру і кіно Єлизавета Арзамасова подорожує по Монголії. Популярність до неї прийшла після виконання однієї з головних ролей -ерудіта і вундеркінда Галини Сергіївни Васнецова в серіалі «Татусеві дочки» на телеканалі СТС. Телеглядачі напевно пам'ятають дівчинку в окулярах, одну з героїнь цього серіалу.

Фото: papindochi
Фото: papindochi.beon.ru

Але монголи не могли розпізнати її на вулиці, адже "татова донька" подорослішала і була без великих очок. Це цілком влаштовувало юну російську зірку. Але все-таки вона виклала ряд фотографій про свою пригоду в Монголії, пише АРД .

Ліза написала на своїй сторінці в Інстаграм: "Завтра додому ... Такої кількості яскравих вражень у мене не було давно! Монголія - ​​Чарівне місце !!! Окрема планета на планеті Земля. Мені так хочеться, щоб "однаковість", яка завоювала майже весь світ, не торкнулася цієї країни! Вираз "щастя повинно бути тихим" стосується Монголії і її жителів! Як гармонійно, красиво, благополучно, вільно і мирно тут ... Мрію повернутися сюди ще і ще раз! Дякую за гостинність, затишок і чудеса !!! ".

Юна актриса з'явилася на сцені театру міста Erdenet, і прийомом залишилася задоволена.

У Монголії Ліза Арзамасова вперше спробувала айраг і, звичайно, займалася шопінгом. Речей вона купила досить багато. Про це вона написала так: "Вперше спробувала кумис ... Нам його з собою в дорогу з Ерденет дали ... цілу каністру ...))) Можливо, саме кумис так подіяв на мій незміцнілий організм, що я зробила досить екстремальну покупку ) Килим - річ хороша, красива, м'яка, але поки не знаю: на скільки необхідна))) Точніше, ... два ...) Совість у мене все ж є, і я зараз дуже переживаю, що мій друг і товариш Макс не захоче бути моїм товаришем))) Аж надто важка виявилася ноша. Перевага багажу забезпечений. Монголія, що ти зі мною робиш? "

Країна залишила у неї незабутнє враження.

"Найголовніше почуття, яке виникає в Монголії - безтурботність ... Так мирно тут, безпечно, спокійно. Така гармонія природи і людини. Хочеться просто довго-довго їхати або йти за цими нескінченними дорогами, милуватися степом і пагорбами або зовсім - завмерти і насолоджуватися світом цієї землі ... "

Довідка
Ліза Арзамасова народилася 17 березня 1995 в Москві. У чотири роки дівчинка почала зніматися в кіно. Паралельно займалася в музичній студії при ГІТІСі. Тоді ж мати Лізи, Юлія Арзамасова, розмістила на одному з сайтів фото і резюме Лізи. Їй подзвонили з Московського театру естради, розпитали про дочку і запросили на кастинг. Так Ліза отримала головну роль в мюзиклі «Енні». У 2004 році на 9-му театральному фестивалі «Московські дебюти» юна актриса була удостоєна за цю роль призу глядацьких симпатій. Рік по тому Ліза Арзамасова дебютувала на сцені Московського академічного музичного театру «Нова Опера» в ролі маленької Анастасії Романової в опері «Анастасія». У 2007 році зіграла роль дівчинки-«Ісуса» у виставі МХТ ім. А. П. Чехова «Людина-подушка» (режисер - Кирило Серебренников). У 2012 році вступила в ГИТР (Гуманітарний інститут телебачення і радіомовлення ім. М. А. Літовчіна) на продюсерський факультет.

Читати далі

Монголія, що ти зі мною робиш?