Поділитися в соціальних мережах: Поділитися в соціальних мережах:   Фото: ТАСС / Зураб Джавахадзе   Мавзолей Леніна і некрополь біля Кремлівської стіни закриють для відвідування 24 травня через концерту на Червоній площі

Фото: ТАСС / Зураб Джавахадзе

Мавзолей Леніна і некрополь біля Кремлівської стіни закриють для відвідування 24 травня через концерту на Червоній площі. Про це повідомили в прес-службі Федеральної служби охорони (ФСО) Росії.

"Вихід відвідувачів з території Московського Кремля через Спаські ворота здійснюватися не буде. Крім того, в цей же день Мавзолей В.Леніна і некрополь біля Кремлівської стіни для допуску відвідувачів будуть закриті", - йдеться в повідомленні, передає Агентство "Москва" .

Відзначається, що зміни в графіку роботи пов'язані з проведенням урочистого концерту на честь Дня слов'янської писемності та культури.

Основна ідея свята - тема духовної єдності, згуртування слов'янських народів і шанування великого культурної спадщини. У концерті під назвою "Коли мої друзі зі мною!" прозвучать твори російської духовної музики, популярні пісні радянських авторів, а також відомі білоруські та російські народні пісні. У святковому концерті також візьмуть участь десятки дитячих і молодіжних академічних хорових колективів.

Вхід на концерт вільний. Прохід глядачів на Красну площу буде здійснюватися через Кремлівський проїзд, проїзд Воскресенські ворота, Микільську вулицю. Гостям концерту рекомендують взяти з собою головні убори, парасольки, дощовики.

Цього року мавзолею виповнюється 94 роки. Спочатку усипальниця замислювалася як тимчасова споруда - на кілька тижнів або пару місяців. І потрібна була лише для того, щоб максимальна кількість людей змогли особисто попрощатися з вождем.

Рішення зберегти тіло Леніна на невизначений термін прийняли пізніше. І незабаром будівлю стало пам'ятником історії і культури і увійшло в список світової спадщини ЮНЕСКО.

Поділитися в соціальних мережах: