На честь 70-річчя Перемоги рада ветеранів організовує проект "Зв'язок поколінь"

Фото: ТАСС / Олексій Константинов

До 70-річчя перемоги міська рада ветеранів підготував проект "Зв'язок поколінь". Заходи проекту будуть проходити з січня по травень 2015 року.

28 січня в кінозалі "Перемога" на Абельмановской вулиці відбудеться показ документального фільму "Моя Блокада" режисера Ольги Антропова. "Фільм дозволить молодому поколінню зрозуміти, якими були ті роки, що пережили солдати, які емоції і почуття відчували вони, коли блокада була знята", - сказав голова міської ради ветеранів Володимир Долгих.

Як повідомили M24.ru в раді, після перегляду відбудеться зустріч з режисером стрічки Ольгою Антропова.

Посилання по темі

На перегляд фільму запрошена Московська громадська організація ветеранів ВВВ - жителів блокадного Ленінграда, зазначив Долгих.

Крім того, захід відвідають діти і внуки ветеранів. "Ми чекаємо і молодих москвичів, які буде мати можливість подякувати і привітати людей похилого віку. Упевнений, що кожен, хто відвідає кінозал" Перемога "в цей день, знайде для себе багато нової, цікавої інформації та отримає незабутні емоції", - додав глава ради.

Володимир Долгих зазначив також, що місто надає раді ветеранів матеріальну підтримку. Зокрема, до 2016 року уряд Москви відремонтує будівлю кінотеатру "Перемога" і відновить його колишній вигляд.

Програма заходів проекту "Зв'язок поколінь":

• 28 січня - показ фільму "Моя Блокада", зустріч з режисером фільму Ольгою Антропова;
  • 19 лютого - показ фільму "Сапери"; зустріч зі знімальною групою і показ документальної стрічки "Мамев курган. Пам'ять поколінь"; творча зустріч з автором сценарію і режисером фільму Євгенією Тірдатовой;
  • 5 березня - вечір "У війни не жіноче обличчя"; показ фільму "Двоє і війна"; творча зустріч з театром "Четверта стіна"; спектакль, присвячений Клавдії Шульженко;
  • 16 квітня - вечір "Фронтовики, надіньте ордени"; творча зустріч з народним артистом РФ Геннадієм Каменєвим "Два тенора, дві долі"; пісні з репертуару Вадима Козинцева;
  • 1 - 31 травня - фестиваль "Пам'ять батьків і дідів" за підтримки департаменту культури Москви.

Відзначимо, спеціальну програму до року ювілею перемоги підготував і Історичний музей. У 2015 році основним виставковим проектом музею стане виставка, присвячена 70-річчю перемоги у Великій Вітчизняній війні. В експозиції особливе місце буде приділено пам'яті про тих роках в творах культури різних років.

"Наступний рік - рік 70-річчя Перемоги. Головний виставковий проект буде присвячений цій події. Зараз ведемо активну роботу над виставкою, яка займе тисячу квадратних метрів", - повідомив раніше директор музею Олексій Левикін.

сюжет: 70-річчя перемоги у Великій Вітчизняній війні