Серія гала-концертів фестивалю «Вітер змін» пройде навесні 2017 року

(Казань, 9 листопада, «Татар-інформ»). У зв'язку з великим інтересом глядачів до фестивалю татарської пісні «Узгереш жилі» ( «Вітер змін») і численними заявками про повторення концертів керівництво фестивалю розглядає можливість проведення гала-концертів його лауреатів навесні 2017 року. Про це агентству «Татар-інформ» стало відомо з власних джерел.

Глядачами фестивалю «Вітер змін», який з успіхом пройшов в Казані 5 і 6 листопада, стали майже дві тисячі осіб. Два концерти провели в столичному театрі опери та балету ім. М. Джаліля.

Ідея створення фестивалю належить Президенту Татарстану Рустама Мінніханова Ідея створення фестивалю належить Президенту Татарстану Рустама Мінніханова. Із сотень претендентів з усієї Росії були відібрані 24 учасників. Артисти виконали 29 відомих татарських композицій в сучасному аранжуванні. Проект реалізувала збірна з місцевих і російських продюсерів, музикантів, режисерів, постановників. Оформленням сцени займався театральний і концертний художник Віктор Герасименко. На створення ескізів для декорацій пішов рік. У центрі сцени розташувалася складна конструкція-трансформер у вигляді тюльпана, символу татарської культури.

«Вітер змін» покликаний поліпшити імідж татарської естради в республіці і за її межами. Про це в своїй рецензії на фестиваль, написаної спеціально для sntat .ru , Говорить і критик Ільдар Харисов.

«Можна пишатися голосами співаків, обдарованістю окремих композиторів, але цільного продукту, який міг би« котируватися »на світовому рівні, в сучасній татарської естраді потрібно шукати вдень з вогнем.

Тому зрозуміло бажання тих, хто відчуває відповідальність за татарську естраду, по-перше, сприяти створенню такого продукту, а по-друге, закласти базу для розвитку татарської популярної музики, яке б йшло в ногу з часом », - пише Ільдар Харисов в рецензії .

Тому зрозуміло бажання тих, хто відчуває відповідальність за татарську естраду, по-перше, сприяти створенню такого продукту, а по-друге, закласти базу для розвитку татарської популярної музики, яке б йшло в ногу з часом », -   пише Ільдар Харисов в рецензії

Також автор рецензії зазначає, що «Вітер змін» поставив високу планку - планку сучасного професійного підходу не тільки до аранжування і виконання пісні, а й до створення цілісного аудіо-музичного номера, а також продуманого у всіх деталях шоу з таких номерів ».

До слова, зводити записи фестивалю «Вітер змін» буде Рой Хендріксон, людина, яка отримала кілька премій «Греммі».

Після показу в Казані «Узгереш жилі» змінить геопозіцію і переміститься в Москву. Концерт для трансляції передадуть телеканалу «ТНВ» в HD-якості. Його запис покажуть під Новий рік.

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.