Олексій і Ксенія Коробкова: «Результат роботи в проекті" Ветер перемен "перевершив наші очікування»

(Казань, 20 вересня, «Татар-інформ», Айсилу Хафізова). У Казані почалися інтенсивні репетиції вокалістів другого сезону фестивалю татарської пісні «Вітер змін» ( «Узгереш жилі»). Коучі з Москви Олексій і Ксенія Коробкова допомагають новим і колишнім вокалістам проекту звучати по-новому в стінах Татарського академічного державного театру опери та балету імені М. Джаліля.

Підводячи підсумки своєї роботи в першому сезоні, Олексій і Ксенія Коробкова в інтерв'ю кореспонденту ІА «Татар-інформ» підкреслили, що результат перевершив їх очікування. «Це не означає, що все було геніально, ідеально. Але це було краще, ніж ми думали, і в цілому нам дуже все сподобалося », - зізнався Олексій. Співрозмовники агентства підкреслили, що відповідають за свою ділянку роботи - професійне і красиве звучання вокалістів проекту.

«Є професійні питання, результат, за який ми несемо відповідальність, який припускаємо. Тобто, ми знаємо, як проходить процес зйомки, процес запису вокальних занять, репетицій з оркестром. Ми вже приблизно розуміємо, як це все буде звучати в результаті. Але є ж результат, який не залежить від нас - це реакція глядачів на концерті, людей, які дивилися його по телевізору, які послухали десь ще, побачили, почули, дізналися. І ця, для нас непередбачувана, реакція виявилася на належному рівні, якій хотілося і на яку ми в якійсь мірі не розраховували, оскільки було дуже багато всяких протиріч. Тому мені теж здається, що все вдалося, відгук це демонструє », - пояснила Ксенія Коробкова.

У числі основних досягнень педагоги з вокалу відзначили вихід артистів проекту за рамки вузького амплуа. «Цілий ряд виконавців, які були дуже сильно стилістично обмежені, загнані в якісь рамки, виявилися дуже гнучкими і дуже просунутими в найкращому сенсі цього слова, розкрилися абсолютно в якихось дивних для них інших іпостасях. Це було дуже приємно. І головне - це був результат, безсумнівно », - зазначив музикант групи« Воскресіння », куратор кафедр естрадної і джазової музики.

«Для багатьох виконавців це дійсно було експериментом століття - просто спробувати себе в якомусь новому репертуарі, новому стилі, новий жанр. З якимось завзяттям і ентузіазмом вони в це втягнулися, і в цілому - вийшло. Хтось розкрився на сцені навіть яскравіше, ніж в репетиційній процесі, і було приємно спостерігати метаморфозу, як людина скромненький, що переживає раптом проявив себе як справжній, повноцінний, досвідчений, яскравий артист. Це можна сказати про кожного з учасників в тій чи іншій мірі », - підкреслила в свою чергу співачка, педагог по вокалу кафедри естрадно-джазової музики та фіналістка проекту« Голос »2016 року.

Коментуючи роботу Аліни Шаріпжановой, номер якої викликав згідну позитивну оцінку прихильників і критиків, педагоги відзначили, що це відбулося завдяки рішенню номера в автентичному для татарської музики ключі. «У Аліни, справедливості заради, татарська автентичність нікуди і не поділася. Тобто, у неї стильово, по суті, нічого й не змінювалося. І, звичайно, сам музичний матеріал - це те, що чіпляє, зачіпає за душу і вибиває сльозу, викликає інші емоції і почуття. Безсумнівно, вона глибоко занурена в цей репертуар, матеріал. Вона абсолютно точно розуміє, для чого вона співає, як це повинно петься, і мені здається, це той самий випадок, коли збіглося - тобто, коли виконавець і репертуар зливаються, і тут ніяких протиріч », - сказала Ксенія. А її чоловік і партнер зауважив, що Аліна Шаріпжанова спочатку була найбільш досвідченою артисткою і все збіглося: «Тут нагорода знайшла героя в цьому сенсі».

Коментуючи несподіване стилістичне рішення пісні «Ак калфакнин тагилган чаги», співрозмовники агентства пояснили, що пісня не звучала легковажною, просто вона була вирішена інакше. «Не легковажно, а по-іншому», - сказав Коробков. Ксенія додала, що бувають похоронні марші в мажорі, але це не робить їх менш трагічними.

Коучі також розповіли, що другий сезон проекту «Вітер змін» готує багато яскравих сюрпризів слухачам, а кількість номерів і пісень, як і в минулому році, перевищує необхідне для концерту число.

Як повідомили в прес-службі театру, в нинішньому році концерти фестивалю татарської пісні «Узгереш жилі» пройдуть 1,2 і 3 грудня в Казані, а концертів в Москві не буде. Над проектом працює та ж команда: музичний керівник Вадим Ейленкріг, режисер-постановник Юрій Александров і художник-постановник Віктор Герасименко.

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.