Бої повітряних зміїв, музичні сети, сад вітру: як пройде фестиваль «Строката небо»

Яскраві повітряні змії піднімуться в небо над природно-історичним парком музею-заповідника «Царицино» . 1 і 2 вересня тут відбудеться фестиваль «Строката небо» . Він розпочнеться о 12:00 у Нижнього Царицинського ставка.

Організатори запрошують провести вікенд на свіжому повітрі, де можна буде запустити змія або змайструвати його на майстер-класі. Також відвідувачів чекають бої традиційних японських повітряних зміїв роккаку і виступ французької пілотажної групи AWITA, якій вже більше 10 років. За цей час хлопці зібрали одну з найбільших в світі колекцій повітряних зміїв.

У парку створять сад вітру. Його прикрасять інсталяціями, прапорами і різнокольоровими стрічками. Крім того, в програмі фестивалю прозвучать музичні сети. А для любителів смачно поїсти організовують маркет їжі.

Фестиваль «Строката небо» вперше відбувся в Москві в 2003 році. З 2012-го він проводиться в музеї-заповіднику «Царицино» двічі на рік.

Дев'ять театрів з восьми країн: до Дня міста підготували 54 вуличних вистави і шоу

Томатний суп з лавандою і морозиво зі смаком червоної ікри: чим ще пригостять на фестивалі «Квітковий джем»

Крокуючий оркестр з Мексики і шотландські волинщики: які ще військові ансамблі виступлять на столичних вокзалах