Провідні на весілля спб, Послуги тамади і ведучих на весілля м.Санкт-Петербург Компанія Асамблея

1. Ведучий на весілля в СПб. Як його знайти?
  2. Дует Провідних Ольга і Дмитро
  3. Європейське весілля
  4. Ексклюзивна театралізована програма

Спеціалізація компанії «Асамблея» - зробити Ваше свято незабутнім. Найсвітлішим, романтичним і казковим святом, по праву вважається весілля. Якщо у Вас намічається захід даного масштабу, мимоволі виникає питання: а хто буде вести все це весільну пишність? Звичайно ж, найкращий ведучий на весілля в Петербурзі, якого ми з задоволенням Вам надамо. Роль тамади на весіллі дуже відповідальний, тому до вибору підходящої кандидатури, потрібно поставитися з усією серйозністю. Як зробити правильний вибір і не помилитися? Кращий спосіб - ознайомитися з портфоліо компанії, що надає послуги тамади на весілля.

Ми раді запропонувати Вам послуги професійних ведучих, на рахунку яких велика кількість успішно проведених урочистостей. Запрошуємо Вас вступити в ряди наших задоволених клієнтів і запам'ятати своє весілля як прекрасну мить, чудовий початок нового життя.

Ведучий на весілля в СПб. Як його знайти?

Хочете, щоб Вашим святом керував найкращий ведучий на весілля в Петербурзі? Тоді Ви точно за адресою! Ми запропонуємо Вам ведучого, з яким Ваше свято буде просто незабутнім. Яке ж захід без головного керуючого святковим процесом! Хороший ведучий грамотно проведе захід, не дасть гостям нудьгувати і забезпечить атмосферу веселощів і невимушеності весільного застілля.

Якщо Вам потрібен досвідчений ведучий на весілля в СПб, можете розраховувати на нашу допомогу, ми із задоволенням підберемо для Вас підходящу кандидатуру.

Дует Провідних Ольга і Дмитро

Актори театру та кіно, провідні шоу-програм.

Якщо немає зображення, будь ласка, натисніть на паузу, зачекайте кілька секунд і спробуйте знову!

Європейське весілля

Ви хочете класичну весілля, в європейському стилі? Дует провідних Дмитро і Ольга - це те що вам потрібно: Приємна зовнішність, чудові голоси, гарне почуття гумору і почуття такта.Самие взискателние клієнти дякують цей дует за їх першокласну роботу!

• Робота з гостями до приїзду молодих
  • Ексклюзивна зустріч молодих
  • Найкрасивіші весільні традиції та обряди
  • Цікаві і незвичні конкурси, сюрпризи та розіграші
  • Ведучий виконає для вас кілька пісень про кохання і пісню, написану спеціально дл вас!
  • Прекрасним подарунком стане акторський інтерактивний номер

Ексклюзивна театралізована програма

Вам хочеться, щоб ваше весільне торжество запам'яталося на довгі роки? Дует чудових артистів зробить ваше весілля незабутнім! Ви зустрінетеся зі знаменитими людьми і казковими героями, пройдете складні випробування і станцуете разом з первісною людиною ... Все це, і ще багато незвичайних конкурсів, жартів, розіграшів, профессіанальний спів ведучого, тільки добрі жарти, зроблять ваше весільне торжество унікальним!

Додаткова інформація про компанію Асамблея

Крім ведучого на весілля в Петербурзі в команду професіоналів компанії «Асамблея» входять провідні корпоративних свят , Суворо знають свою справу. Сьогодні важко собі уявити корпоративну культуру сучасної компанії без проведення корпоративних свят. Від проведення подібних заходів і залежить атмосфера і настрій в колективі, а також ставлення до керівництва. Корпоративне свято зміцнює командний дух співробітників компанії, покращує взаємини і розвиває почуття єднання.

Компанія Асамблея. 2010р.
www.assembly-holiday.ru

Контакти: +7 906 226 71 04, +7 921 383 32 12

Як його знайти?
Як зробити правильний вибір і не помилитися?
Як його знайти?
Хочете, щоб Вашим святом керував найкращий ведучий на весілля в Петербурзі?