Телепередача «" Весна священна "(Стравінський). Хореографія: В. Ніжинський »на каналі« Mezzo », Хабаровськ

1. Mezzo
  2. тривалість

Вацлав Ніжинський, будучи людиною талановитою і непересічною, своєю постановкою балету "Весна священна" відкрив шлях до сучасного танцю. Згодом забута техніка танцю Ніжинського була реконструйована старанними трудами Міллісент Ходсона. 15 років вивчення і підготовки, за підтримки Марі Рамбер - помічниці Ніжинського, привели до воскресіння балету "Весни священної". Відтворення хореографії, аналогічні оригінальним костюми - все так, як було виконано на прем'єрі в 1913 році трупою Маріїнського театру ( "Русский балет Дягілєва" - так називалася балетна трупа Маріїнського театру у Франції), під музичним управлінням Валерія Гергієва. Дане виконання балету "Весна священна" буде представлено виступом Андріса Лієпи.

Вацлав Ніжинський, будучи людиною талановитою і непересічною, своєю постановкою балету Весна священна відкрив шлях до сучасного танцю Mezzo

Помилка в розкладі

тривалість