Прем'єра - одеситам покажуть кольорову "Весну на Зарічній вулиці" - Новини України - Після прем'єрного показу 85-річний режисер кінолегенди розповість, чому зважився на колоризації та відповість на запитання глядачів

1. АВТОР:
  2. Орфографічна помилка в тексті:

22 листопада 2010, 19:33 Переглядів: 22 листопада 2010, 19:33 Переглядів:   Кадр з фільму Весна на Зарічній вулиці (1956)

Кадр з фільму "Весна на Зарічній вулиці" (1956).

2 грудня в 18.30 в кінозалі U-Cinema Одеської кіностудії покажуть кольорову копію культового фільму " Весна на Зарічній вулиці "(1956). Картину представить 85-річний режисер фільму, народний артист СРСР Марлен Хуциев." Прем'єра відбудеться тільки в Одесі. Більше фільм в кінотеатрах показувати не будуть, - розповідає кінознавець Ян Юсим. - Після колоризованої копію транслюватимуть на російських і українських телеканалах ".

У кінозалі планується провести тільки один сеанс, а потім Хуциев відповість на всі запитання глядачів, пов'язані з фільмом. Вхід на показ буде безкоштовним, щоб кольорову "Весну на Зарічній вулиці" на великому екрані змогли побачити всі бажаючі - від школярів до ветеранів. "54 роки тому прем'єра картини зібрала в кінотеатрах понад 30 млн осіб, - говорить Ян Григорович, - ми сподіваємося, що на нашому показі зал також буде переповнений".

Незважаючи на те, що колоризация картини проходила в Москві, прем'єру вирішили провести в Одесі з кількох причин: в 1956-му фільм знімали на Одеській кіностудії, а продюсером колоризації виступила Ольга Неверко, яка раніше очолювала нашу кіностудію.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Прем'єра - одеситам покажуть кольорову" Весну на Зарічній вулиці "". інші Останні новини України дивіться в блоці "Останні новини"

АВТОР:

Запорожець Олександр

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.