Весняні канікули в Москві

1. Московські канікули - розкіш величезної столиці

Зміст статті

Прийшли весняні канікули, і постає питання, як провести їх з користю і радістю для дитини. Якщо ви живете в столиці нашої батьківщини - це чудово, ви знайдете тут тисячі розваг для своєї дитини. Ну а якщо немає, то приїхати в Москву сьогодні не складає ніяких труднощів, та й в будь-який бюджет можна вкластися.

Наприклад, всі адміністративні округи Москви мають чудові сквери і парки.

Дитина зможе відпочити від виснажливих занять, прогулюючись на свіжому повітрі з усією родиною. У парках можна спостерігати за білками і різноманітними птахами. Можна заздалегідь виготовити з дитиною годівницю і повісити її на дерево, насипавши туди частування для мешканців парків. Також можна відвідати з дитиною якесь цікаве місце. Наприклад, підійде Музей відомої кондитерської фабрики «Червоний жовтень, Музей« Російські валянки »або ж Вернісаж в Ізмайлово, в якому можна вивчити цікаву історію російського побуту і костюма.

Також дуже цікавими є Музей-театр «Льодовиковий період» і Музей води. Деякі музеї можуть працювати за попереднім записом, а також частина з них приймає відвідувачів у дні шкільних канікул абсолютно безкоштовно. Якщо дитина трохи відпочив, то можна присвятити один з днів культурному розвитку. Для цього найкраще відвідати Третьяковську Галерею або не менш цікавий музей образотворчих мистецтв ім. А.С. Пушкіна. Дуже сподобатися дитині відвідування кінотеатру.

Зазвичай до шкільних канікул в прокаті з'являється кілька нових дитячих картин, з яких можна вибрати найбільш підходящу. У деяких кінотеатрах можна пограти в аерохокей або в ігрові автомати, можна поласувати тістечками або смачним морозивом. Один день весняних канікул можна присвятити прогулянці по місту Москві. Прекрасним проведенням часу стане відвідування Бульварного кільця і Червоної площі. Можна розповісти дитині про ті місця, в яких ви любили бувати в дитинстві. Це може бути улюблений парк, двір або маленьке кафе.

Також можна відвідати один з захоплюючих аквапарків або гірськолижний комплекс в Красногорську. Піти пограти всією сім'єю в керлінг або боулінг. І нарешті, можна влаштувати дитині свято у себе вдома з солодким столом, музикою і конкурсами. Запрошення для гостей можна оформити разом, використовуючи кольоровий картон, фломастери, папір і стрічки.

Московські канікули - розкіш величезної столиці

Москва вважається одним з найдорожчих міст, але це не заважає величезній кількості туристів приїжджати сюди. Правда щоб потрапити в ексклюзивні нічні клуби, на знамениті модні тусовки, і на довгоочікувані концерти зірок необхідно мати досить значні кошти.

Але все ж навіть в цьому місті можна провести час без зайвих витрат. Переночувати недорого допоможуть хостели, і деякі з них можна знайти навіть в центрі. Сніданок нерідко входить у вартість оплати, але, можна і скористатися кухнею, відкритою для постояльців. За допомогою інтернету можна дізнатися, де розташовуються недорогі ресторани і кафе, там де пропонуються шведські столи і комплексні обіди. Ну і звичайно, абсолютно безкоштовно можна побувати в таких московських пам'ятках як

• Червона площа,
  • Поклонна гора,
  • ВДНХ,
  • Пушкінська площа
  • Арбат.

Кращою культурною програмою є відвідування музеїв. Це досить недороге розвага, а на багато виставки можна потрапити взагалі безкоштовно. Якщо потрапити в столицю в ніч музеїв, можна буде вибрати практично будь-який музей для відвідування. У цій безкоштовної акції щороку бере участь не менше 1,5 сотень московських музеїв. Нерідко між цими закладами організовується досить зручне транспортне сполучення. Студентам пропонується можливість отримати знижку на вхід при пред'явленні студентського квитка. Під час шкільних канікул безліч виставок в музеях відвідуються вільно.

Прекрасно і досить весело можна провести час в зоопарку. Для любителів природи в Москві знаходиться безліч парків. Наприклад, парк «Ізмайлово», де знаходиться еколого-просвітницький центр «Царська пасіка» з вольєрами, в яких знаходяться пугачі і сови. На вікові дерева і на прекрасні яри, вкриті килимами різнотрав'я і прекрасних польових квітів можна помилуватися в заказнику на «Воробйови гори». На Андріївських ставках можна знайти точки, спеціально обладнані для пікніків з облаштованій дитячим майданчиком.

Весна це відмінний час для зміни обстановки. Приїжджайте на весняні канікули в Москву з дітьми і ви не пошкодуєте! Ну а якщо все ж ви канікули ви вирішили провести вдома, дізнайтеся чим можна зайнятися, щоб не померти від нудьги .