У дні шкільних канікул

Незвичайні феєрверки і салюти можна буде подивитися в ніч з 31 грудня на 1 січня в 20 парках Москви і ще в 13 інших місцях міста. Адреси цих новорічних майданчиків для зустрічі 2020 року публікує офіційний міський сайт mos.ru.

далі » далі »

Представлені музеї Москви, підвідомчі Департаменту культури столиці. Ці музеї можна відвідувати безкоштовно в один з днів кожного місяця, а також під час шкільних зимових канікул і в деякі свята.

далі » далі »

У 2020 році понад сімдесят музеїв Москви можна буде відвідати безкоштовно не рідше одного разу на місяць.
Раніше в Москві був спільний День безкоштовного відвідування - третю неділю місяця. Тепер у деяких музеїв він змінився, хоча, як і раніше, в третю неділю багато з музеїв безкоштовні.
Новорічні подарунки: З 2 по 5 січня, а також 8 січня 2020 року, музеї і виставкові зали, підвідомчі Департаменту культури міста Москви, будуть працювати безкоштовно.

далі » далі »

Новорічна ніч в саду «Ермітаж» пройде в атмосфері чарівництва і творчості. В саду з'явиться інтерактивний арт-об'єкт. Святкова ніч буде наповнена світлом і яскравими відблисками, натхненна північним сяйвом, переливами кристалів і величною красою айсбергів.

далі » далі »

У всі музеї об'єднання «Музей Москви» з 2 по 5 січня і 8 січня 2020 року вхід для відвідувачів безкоштовний.
Музей Москви, Центр Гіляровського і Музей історії Лефортово будуть відкриті з 2 по 5 січня без вихідних відповідно до звичайного графіка. У середу, 8 січня, музеї працюють за розкладом неділі.

далі » далі »

Постійну експозицію Пушкінського музею можна буде відвідати безкоштовно 31 грудня 2019 року.
Для відвідувачів будуть відкриті Головна будівля (Волхонка, 12) і Галерея мистецтва країн Європи і Америки XIX-XX ст. (Волхонка, 14).

далі » далі »

В рамках фестивалю «Подорож в Різдво» в Москві до 8 січня 2020 року відбувається серія безкоштовних екскурсій. У новорічні свята городянам і гостям столиці запропонують більше 35 тематичних маршрутів.

далі » далі »

Відомо, що більшість музеїв в Москві в понеділок не працюють. Однак, не менше 15-ти музейних експозицій постійно чекають своїх відвідувачів по понеділках, багато - безкоштовно.

далі » далі »

ВДНХ сьогодні - це гігантський за розміром комплекс розваг, музей під відкритим небом і просто великий московський парк для прогулянок і «активного відпочинку», як називали в СРСР все, починаючи від бігу підтюпцем, атракціонів і до шашлику з пивом.

далі » далі »

Ми вирушили на прогулянку в Лужники, зовсім не пам'ятаючи при цьому про нову канатну дорогу з Лужників на Воробйови гори.

далі »

Зазвичай в теплий період року активізується проведення безкоштовних екскурсій, частина з яких, (і це добре), широко рекламується мерією Москви під час міських акцій.

далі » далі »

У парку Сокольники знаходиться і працює Парк (майданчик) атракціонів «Планета Сокольники». Ось таке масло-масляне. Втім, на сьогодні це один з кращих парків атракціонів в Москві, де продовжує крутитися одна з п'яти коліс огляду, що залишилися (і що з'явилися) в столиці після знесення найбільшого за всю московську історію колеса «Москва-850» на ВДНГ в 2016 році.

далі » далі »

Державні музеї Москви і інших регіонів Росії структурно управляються міністерством культури РФ.
Вони не входять в «зону відповідальності» Департаменту культури міста Москви. При цьому державних музеїв в Москві набагато менше, ніж «московських».

далі » далі »

У Москві в більшість музеїв можна потрапити безкоштовно не більше одного разу на місяць. Приємним відмінністю Нової Третьяковки на Кримському Валу є День безкоштовного відвідування щосереди.

далі » далі »

На ВДНГ в Москві завжди є що подивитися: тут постійно працюють кілька музеїв, проходять виставки та інші заходи. У понеділок більшість з них закриті (працює тільки Москваріум ). А вже у вівторок, якщо прийти до обіду, гості ВДНГ можуть безкоштовно відвідати багато виставок, зазвичай доступні за платним квитках.

далі » далі »

Музейно - виставковий об'єднання «Манеж» було утворено в 2012 році на базі попередника - МВО «Столиця». Основні його складові - три виставкових простору - Центральний манеж, Новий манеж і частина комплексу «Гостинний двір».
Об'єднання є міською структурою і підпорядковується департаменту культури Москви. Як наслідок, на все його зали поширюється режим безкоштовного відвідування

далі » далі »

Кожен перший понеділок місяця вхід в Єврейський музей і центр толерантності вільний.
Будь-який відвідувач музею може безкоштовно оглянути постійну експозицію музею, а також тимчасові виставки.

далі »

Об'єднана дирекція «Мосгорпарк» координує діяльність парків культури і відпочинку Москви, а також музеїв-садиб міста Москви.
У даній статті перераховані деякі московські парки,

далі » далі »

На ВДНГ в зимовому сезоні 2019 - 2020, як зазвичай, споруджена тюбінгового гірка. Працює вона щодня, в будні з 11 ранку до 11 вечора, а у вихідні та свята відкривається на годину раніше - вже з 10 ранку.

далі » далі »

Музей Москви, розташований в історичному комплексі «Провиантские склади» на Зубовском бульварі в Москві, потрібно хоча б раз в житті відвідати будь-якому жителю столиці. Крім постійній експозиції , Що розповідає про історію міста, тут постійно проходять виставки, значимі з точки зору знайомства з життям мегаполісу, вчорашньої і сьогоднішньої.

далі » далі »

З 2 листопада 2019 по 8 січня 2020 на «Новому Манежі» в Москві пройде виставка в рамках Року театру, приурочена до 125-річчя заснування Театрального музею ім. А.А. Бахрушина.
ВХІД ВІЛЬНИЙ.

далі » далі »

У просторі першого корпусу провіантських склади доступна безкоштовна експозиція «Музей Москви. Точка відліку »- докладна розповідь про становлення музею і його ролі в житті столиці.