Шкільні тури на канікули | Екскурсії та тури для школярів на осінні канікули | Тури на зимові новорічні канікули | Шкільні екскурсії в Барануле

1. Організація екскурсій та прокат шкільних автобусів

Туроператор подорожей для дітей «Шостий континент» запрошує організовані групи школярів для проведення пізнавальних турів на канікули і екскурсій для дітей по мальовничих та історичних місцях нашої країни. Ми розробили безліч турів для школярів до Москви, Санкт-Петербург, Новосибірськ, Казань і багато інших міст Росії. Ми також готові Вам запропонувати і захоплюючі шкільні тури по Європі.

Туроператор подорожей для дітей «Шостий континент» запрошує організовані групи школярів для проведення пізнавальних турів на канікули і   екскурсій для дітей   по мальовничих та історичних місцях нашої країни Тур для школярів "Знайомство з Петербургом". Дитячий спец.поезд

Одна з найдивовижніших екскурсій для дітей - подорож в місто Санкт-Петербург. Відвідуючи місто, Ви побуваєте на Оглядової екскурсії - Петропавлівської фортеці-Ермітажі - в церкві "Спас-на-Крові" -Казанському соборі - Царському селі (Катерининський палац).

Вартість від 14 848 р.

• Барнаул - столиця Алтаю!

Барнаул - столиця Алтайського краю. У міста багата історія, культура, а також він є освітнім центром Сибіру. Вартість від 230 руб.

• Белокуриха через здоров'ям!

Одноденні екскурсії для школярів, користуються популярністю, адже вони ідеально підходять в якості невеликого подорожі як на канікули, так і в інший день. Вартість від 1100 руб.

• Вихідні в м Новосибірську

Побачити все найкраще за 3 дні! Незабутні враження! Дитячі подорожі по столиці Сибіру-краєзнавчий музей-зоопарк-Академмістечко і ін. Вартість від 4 264 руб.

• Екскурсія для дітей з військової частини Топчиха

1 ДЕНЬ

Тур для школярів в с.Топчіха Алтайського краю. Який хлопчик не мріє посидіти в цьому танку ... Шкільні тури в с. Топчиха привертають увагу маленьких любителів військової техніки.

Екскурсія для школярів в с. Топчиха - це унікальна можливість відвідати військовий гарнізон танкової частини, відведе побут солдатів, прошагать по плацу, побувати в казармі, кімнаті бойової Слави і Честі, відвідати танковий автопарк і опинитися всередині справжнього бойового танка. Крім цього, екскурсія для дітей дає можливість познайомитися з районним краєзнавчим музеєм - одним з кращих в краї.

Вартість від 500 р.

Організація екскурсій та прокат шкільних автобусів

«Шостий континент» легко організовує шкільну екскурсію по Барнаулу, краю і навіть в інші регіони Росії. У нас же можна замовити і оренду шкільних автобусів будь-якого класу і пасажиромісткості. Більш докладно про оренду і замовленні автобуса для перевезення школярів Ви можете дізнатися в спеціальному розділі .

Шкільні тури зможуть сильно різноманітити навіть саму насичену і цікаву життя дитини. Після захоплюючих подорожей по містах Росії і Західної Європи під час осінніх, зимових або весняних канікул навіть у самого ледачого школяра може прокинутися інтерес до історії, літературі, культурі, політиці, економіці, мови Батьківщини та інших країн, що, звичайно, позитивно позначиться на навчанні в школі і в майбутньому - у ВНЗ. «Шостий континент» зробить все, щоб подорож Ваших дітей була комфортною, безпечною і максимально насиченим.

«Шостий континент» в будь-який час радий запропонувати Вам різноманітні шкільні тури на канікулах:

• на осінні канікули 2015
  • на зимові новорічні канікули 2016
  • на весняні канікули 2016 року.

Квитки на тури для школярів можна бронювати заздалегідь. Дізнатися вартість туру можна за безкоштовним номером 8-800-775-51-91

Організація дитячих турів - наше покликання.

Дивитися всі подорожі