Театр «Байкал» виграв шоу «Танцюють всі!» І мільйон рублів

Бурятський театр «Байкал» з танцем-міксом феєрично виграв звання кращого танцювального колективу країни на проекті «Росії 1» «Танцюють всі!»
Сьогодні, 7 травня, на телеканалі «Росія 1» відбувся фінал шоу «Танцюють всі!», Яке зібрало кращі танцювальні колективи з усієї країни.З 11 конкурсантів до кінця дійшли лише 6 - багаторазові чемпіони Європи та світу в бальних танцях Формейшн «Віра» (Тюмень), відомий колектив експериментального танцю з Красноярська «Evolvers», юні танцюристи (деякі ще вчаться в середній школі) «The First Crew» з Бєлгорода, московська брейкінк-команда Predatorz Crew, Севастопольський балет ансамблю пісні і танцю Чорноморського флоту і державний театр пісні і танцю «Байкал» з Бурятії.
«Байкал» впевнено вийшов у фінал, єдиний на шоу жодного разу не потрапляв в номінацію на вибування.У попередньому випуску «Байкал» встановив рекорд, отримавши максимально можливі бали .Бурятські артисти вже танцювали вог, балет, хіп-хоп, контемпорарі, вальс, китайський танець з віялами - в загальному, пробували невластиві для себе напрямку.Навіть ведуча Ольга Шелест, представляючи «Байкал», нагадала: «Команда вражала всю країну, змінюючи стилі».
- Ми щасливі, що дісталися до фіналу, - поділився емоціями перед виступом художній керівник Жаргал Жалсанов.- Я знав, що у колективу є потенціал, але одна справа знати і відчувати, і зовсім інша - бачити оцінки журі.
Самі танцюристи зізналися, що в рідну Бурятії вони повернуться «героями» і «переможцями», незалежно від результатів.
Для вирішальної битви театр «Байкал» представив незвичайну композицію, в якій під етнічну музику виконав різноманітні стилі - елементи брейка, самба, підтримки з балету і навіть yoхор.

«Це була феєрія», - підбила підсумок ведуча Ольга Шелест.
У фіналі судді проекту Єгор Дружинін, Алла Сігалова і Володимир Дерев'янко не виставляли оцінки. Їх завданням було вибрати три кращі команди, з яких переможця визначили б глядачі в залі. Після виступу «Байкалу» журі знову високо оцінили рівень майстерності виконавців.
- Я закохана в кожного з вас. Ви завжди показували чудо, ви вже переможці. Я вас дуже люблю, - захоплено відгукнулася хореограф, актриса, заслужена артистка РФ Алла Сігалова.
Хореограф Єгор Дружинін змусив глядачів похвилюватися, коли почав свою промову словами - «Брати номера з різних стилів для фінального виступу - дуже небезпечно, може вийти вінегрет. Потрібен особливий художній стиль і високу виконавську майстерність ». Дружинін витримав паузу і продовжив, давши зрозуміти, що театру «Байкал» все це вдалося: «І це доводить, що перед нами вірогідні переможці!»
Володимир Дерев'янко зізнався, що в фіналі бурятские танцюристи знову його здивували. «Ви один з небагатьох ансамблів, який показав найрізноманітніші стилі, включаючи неокласику».
Театр «Байкал» отримав спеціальний приз від соцмережі «Вконтакте» як учасник шоу, який набрав найбільшу кількість лайків, репоста і коментарів. Перед фіналом запустили голосування, в якому 75% голосів як найбільш ймовірний переможець отримав як раз бурятський колектив.
У підсумку після невеликої наради судді назвали три кращі колективи. Що цікаво, всі вони виявилися з Сибіру. Це тюменська формейшн «Віра», «Evolvers» з Красноярка і, звичайно, улюбленці суддів і глядачів, - театр «Байкал».
Переможця обрали глядачі в залі. На обличчях артистів «Байкал» читалося величезне хвилювання, а, коли було оголошено, що вони перемогли в шоу (набравши 35% голосів), танцюристи закричали від радості. Їм урочисто вручили кубок «Танцюють всі!» І сертифікат на мільйон рублів.
- Вами пишається ваше місто, пишається вся Росія. Ви довели, що справжнім артисти, яким підвладні будь-які стилі, жанри і напрямки. Ви великі молодці, - звернулися провідні до «Байкалу».
Артистки театру дякували за перемогу тремтячим голосом.
- Приїжджайте до нас на Байкал, - запросили вони всіх глядачів.
- Обов'язково приїдемо, - радісно відповіли провідні.
Відзначимо, в прямому ефірі випуск телешоу на великому екрані транслювали на площі Рад в Улан-Уде. Відбулася також концертна програма за участю оркестру театру «Байкал», солістів і зірок бурятської естради.
Наступного тижня у переможців телешоу запланована прес-конференція в Улан-Уде, на якій вони поділяться своїми емоціями і планами, куди витратити виграний мільйон.

У Бурятії пройшли Всеросійські змагання «Кубок Тетяни Зеленцової»

Змагання прийме пляж Якобі

Глядачам покажуть три кращих російських картини

У ньому візьмуть участь ветерани та аматори