NEWSru.com :: У Москві після реконструкції в цирку на проспекті Вернадського з'явився кінський солярій

Діти біля будівлі Великого Московського державного цирку на проспекті Вернадського в Москві, відкрився після закінчення ремонтних робіт, 22 грудня 2015 року

У Москві у вівторок, 22 грудня, відкрився після реконструкції Великий Московський цирк на проспекті Вернадського. За минулі два роки в будівлі цирку було проведено ремонт системи електропостачання, грим-убиралень, балетних залів, офісів, створений центр обробки даних, забезпечено освітлення основного купола, передає "ТВ Центр" .

У цирку з'явився навіть солярій для коней. "Сюди заводиться кінь, розігрівається перед роботою. Це єдиний цирк, в якому є такий солярій. Зараз це абсолютно нова стайня, за всіма європейськими стандартами. Вона нова, стіни пластикові, антивандальні", - розповів телеканалу генеральний директор цирку, народний артист Росії Едгард Запашний.

Проте, за словами Запашного, реконструкція триває, в планах - перетворення циркової арени: установка нової системи змінних манежів, заміна гідравлічних пристосувань, приведення в порядок льодового господарства.

Він зазначив, що для завершення реконструкції цирку і прилеглої до нього території знадобиться ще 10 мільярдів рублів. "Якщо кошти надійдуть вчасно, то закінчити реконструкцію ми зможемо протягом двох-трьох років", - сказав Запашний на церемонії відкриття цирку після реконструкції.

Запашний розповів міністру культури Володимиру Мединському, що, зокрема для зручності відвідувачів цирку потрібна власна парковка, а артисти потребують готелі.

У свою чергу Мединський повідомив журналістам, що має намір обговорити з Е. Запашний подальші плани реконструкції цирку. "Ми з Запашний це обговоримо. Дуже великий обсяг роботи. Треба зрозуміти тактику, як рухатися далі", - сказав міністр.

"Зараз, звичайно, цирк виглядає значно краще. Найголовніше, що він став набагато безпечніше, набагато технологічно досконалий. Хоча з іншого боку тепер-то ми знаємо, що ще треба доробляти. Роботи дуже багато", - додав Мединський. Він розповів, що Міністерство культури виділило на реконструкцію цирку 300 млн рублів, а влада Москви - 295 млн.

Запашний зазначив, що Міністерство культури і особисто міністр приділяють велику увагу цирку. "Ту увагу, яку сьогодні є з боку Міністерства культури і особисто міністра, дійсно унікально. Це велика робота по всій нашій країні. Сам факт, що міністр культури на регулярній основі відвідує цирк і їздить по регіонах, перевіряє якість роботи і відкриття цирків, говорить про дійсно належну пошану і увагу до нашого великого циркового мистецтва ", - сказав Запашний.

Великий Московський державний цирк на проспекті Вернадського є самий великим стаціонарним цирком в Європі і третім за величиною в світі.