Кампус на проспекті Вернадського 78

Кампус Університету, розташований за адресою проспект Вернадського, 78, розташовується в 600 метрах від станції метро «Південно-західна». Комплекс будівель був побудований в 1980 році. Загальна площа комплексу - більше 120000 кв.м. Основу комплексу становлять головний корпус А, в якому розташовуються 14 лекційних аудиторій, корпуси інститутів (Б, В, Г), адміністративний корпус Д, будівля Науково-технічної бібліотеки, спорткомплекс і конференц-зал. На одного студента в середньому припадає близько 15 кв.м навчальної площі.

м навчальної площі

Комплекс будівель кампуса в своєму розпорядженні 23 лекційними аудиторіями з числом місць від 50 до 250, 60 аудиторіями для групових занять з числом місць від 15 до 30, 455 комп'ютерними класами та 147 спеціалізованими лабораторіями та комп'ютерними класами, що дозволяє проводити всі види занять. Деякі види занять і практик студентів старших курсів проводяться на базових кафедрах. Розклад занять складається таким чином, щоб виключити поїздки студентів по місту протягом навчального дня.

Комплекс будівель кампуса підключений до мережі Інтернет резервованими волоконно-оптичними лініями з сумарною пропускною спроможністю 3 Гб / с, що забезпечує можливість підключення більше 1000 портів користувачів з доступом на рівні 100 Мб / с і 1000 Мб / c. Зона безкоштовного і авторизованого Wi-Fi покриття перевищує 10000 кв. м. Всі структурні підрозділи Університету, розташовані в кампусі, включені в систему корпоративної IP-телефонії (число абонентів більше 300), а також можуть використовувати ресурси інфраструктури віртуалізації і мережевого зберігання інформації.

Науково-технічна бібліотека (НТБ) Університету в своєму фонді нараховує понад 1,3 млн. Примірників, включаючи вітчизняні та зарубіжні видання з гуманітарних, соціально-економічним, природничих і технічних наук за профілем Університету та суміжних дисциплін, науково-технічні документи, а також літературу з мистецтва, спорту і художню літературу. НТБ розташовується в окремому бібліотечному корпусі, загальною площею становить близько 5 тис. Кв. м. Зона обслуговування читачів включає 2 абонемента, 6 галузевих читальних залів на 385 посадочних місць. Для забезпечення освітніх програм бібліотечно-інформаційними ресурсами віддаленого доступу НТБ організовує індивідуальний необмежений доступ до повнотекстових документів НТБ з будь-якої точки, в якій є доступ до мережі Інтернет. У читальних залах забезпечений бездротової WI-FI. В НТБ впроваджена і успішно працює автоматизована інформаційно-бібліотечна система «РУСЛАН». Повний перелік доступних навчаються електронних освітніх ресурсів і електронних каталогів видань розміщений на сайті НТБ МІРЕА .

Спорткомплекс Університету забезпечує проведення обов'язкових занять з фізичної культури зі студентами 1-4 курсів і надає умови для більш активних масових занять фізкультурою і спортом 7 днів на тиждень з 9-00 до 23-00. У спорткомплексі є 3 зали для ігрових видів спорту (теніс, волейбол, баскетбол, міні-футбол), тренажерний зал, зали для занять аеробікою, а також відкриті спортивні майданчики, розташовані поруч зі спорткомплексом.

Мережа громадського харчування, включає їдальню, буфети, кафе, кіоски і автомати..Столовая пропонує не тільки гарячі обіди, а й сніданки і вечері. Буфети з гарячим харчуванням розташовані у всіх факультетських корпусах (Б, В і Г), додатково на другому поверсі корпусу А розташовані два кафе і ще одне - на першому. Крім того, в ряді місць корпусу А розташовані торгові автомати, що пропонують гарячий чай, кава, соки, напої, кондитерські вироби.

У корпусі А кампусу розташований медичний пункт, який обслуговує учнів і співробітників.

На третьому поверсі корпусу А кампусу розташований університетський клуб з концертним залом на 200 місць, оснащеним професійної аудіо, проекційної та світлотехнічної апаратурою. У складі клубу танцювальна студія, студентський театр, студія звукозапису, студія гітари, з-студія з відповідними спеціалізованими обладнаними приміщення.