Бібліотека імені В. І. Вернадського адреса

Адреса бібліотеки імені В. І. Вернадського: м.Київ, просп. 40-річчя Жовтня, 3.
Як доїхати до бібліотеки імені В. І. Вернадського: від метро Деміївська пройти 5 хвилин пішки. Перебувати бібліотека прямо навпроти метро і не далеко від автовокзалу.

Національна бібліотека України імені В Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського (укр. Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського) - найбільша за обсягом фонду та площі приміщень бібліотека України, головний науково-інформаційний центр держави, науково-дослідний інститут Відділення історії, філософії та права НАН України. Входить до двадцятки найбільших національних бібліотек світу. Відповідно до наказу Вищої атестаційної комісії України і НАН України від 7 липня 2008 року № 436/311, всі електронні версії періодичних друкованих наукових видань публікуються на офіційному сайті НБУ ім. В. І. Вернадського.

У бібліотеці понад 40 підрозділів, згрупованих за напрямами їх діяльності в інститути (бібліотекознавства, української книги, рукописи, архівознавства, біографічних досліджень), центри (консервації і реставрації, культурно-просвітницький, комп'ютерних технологій, науково-видавничий), Фонд президентів України і Службу інформаційно У бібліотеці понад 40 підрозділів, згрупованих за напрямами їх діяльності в інститути (бібліотекознавства, української книги, рукописи, архівознавства, біографічних досліджень), центри (консервації і реставрації, культурно-просвітницький, комп'ютерних технологій, науково-видавничий), Фонд президентів України і Службу інформаційно   аналітичного забезпечення органів державної влади (СІАО) аналітичного забезпечення органів державної влади (СІАО). У бібліотеці працюють понад 900 співробітників, з них бібліотечних - 65%, наукових - 20% і спомогательних - 15%.

Здійснюється книгообмін з 1500 науковими установами та з бібліотеками 80 країн світу. Бібліотека Вернадського також є депозитарієм документів і матеріалів ООН в Україні. Саме в цій бібліотеці зберігаються кандидатські і докторські дисертації, які захищаються на території України. Фонди бібліотеки включають близько 15 млн одиниць зберігання.

Інформаційними ресурсами бібліотеки користуються близько 500 тис. Читачів, яким щорічно видається до 5 млн документів.

джерело: http://www.nbuv.gov.ua/