Слов'янський Базар: компанія «Белвест», офіційний партнер фестивалю, пропонує безкоштовну фотосесію

Навіть незважаючи на те, що ви не Олександр Розенбаум, що не Ірина Аллегрова і не Вєрка Сердючка, ви можете стати зіркою «Слов'янського Базару». Нехай і неофіційною. Таку можливість пропонує всім бажаючим офіційний партнер фестивалю - компанія «Белвест».

В рамках підтримки міжнародного фестивалю мистецтв «Белвест» розгортає масштабну безкоштовну фотосесію поруч із серцем «Слов'янського Базару» - вітебським Амфітеатром. У дні проведення конкурсу молодих виконавців (14 і 15 липня), будь-який бажаючий зможе сфотографуватися на тлі святкового міста. І не тільки сфотографуватися, але і ... відобразити на фото свої думки. Як? Приходьте - побачите самі!

Зйомку проводитиме професійний фотограф, а всі знімки будуть викладені в спеціальній групі «ВКонтакте». Ви зможете копіювати ці фотографії до себе, відправляти їх поштою, просити проголосувати за них своїх друзів ... І стати тією самою неофіційною зіркою «Слов'янського базару», про яку говорять нітрохи не менше, ніж про зірок офіційних.

До речі, для тих, хто приведе на фотосесію трьох друзів, «Белвест» підготував спеціальні подарунки.

Як повідомили кореспонденту порталу www.interfax.by в компанії, зйомка буде проводитися 14 та 15 липня з 14.00 до 20.00 за адресою: пр. Фрунзе, 11 - це дійсно в крокової доступності від Амфітеатру.

«Все абсолютно безкоштовно - ми хочемо бачити на фото щасливі обличчя, а не стурбовані сплатою певної суми грошей «Все абсолютно безкоштовно - ми хочемо бачити на фото щасливі обличчя, а не стурбовані сплатою певної суми грошей. «Слов'янський Базар» це свято, і ми, його гості - його прикраса. Давайте доведемо це! », - закликав представник« Белвест ».

портал www.interfax.by зі свого боку, за підсумками фотосесії «Белвест» опублікує фотопідбірку «Найефектніші дівчата« Слов'янського Базару », вибравши 10 найкрасивіших і привабливих учасниць акції офіційного партнера фестивалю. Так що, дорогі дівчата, не пропустіть свій шанс стати зіркою Байнета!

Фото: Олексій Ісаченко

Як?