БГАМ - Виставка "Класик італійської опери Дж. Верді"

Нотно-наукова бібліотека представляє тематичну виставку "Класик італійської опери", підготовлену до 205-річчя від дня народження Джузеппе Верді.

Опери геніального італійського композитора Джузеппе Верді (1813-1901) ось уже півтора століття не сходять з провідних оперних сцен. Його творчість визнано кульмінацією в розвитку італійської опери XIX століття. Верді значно розширив арсенал художніх засобів опери як музично-драматичного твору, досягнувши при цьому небувалою до того життєвої правди в передачі музичними засобами людських емоцій і переживань. Ним створено 26 опер, знамениті "Ріголетто", "Травіата", "Аїда", "Отелло" стали оперними шедеврами, які користуються величезною популярністю в усьому світі. Крім оперного жанру маестро звертався до камерної інструментальної та вокальної музики, серед духовних творів особливо виділяється Реквієм. Джузеппе Верді став національною славою Італії. Йому були судилися завидний і майже постійний успіх у публіки протягом всього його довгого життя і така ж посмертна слава, яка анітрохи не зменшується.

На виставці представлені книги, монографії, статті з наукових збірників, енциклопедій і журналів, нотні видання, аудіо- та відеозаписи опер Дж. Верді.

Експозиція виставки розміщується в фойє Великого залу навчального корпусу № 1 (вул. Інтернаціональна, 30) з 12 червня по 29 липня 2018 року.

Інші виставки бібліотеки