Мережа кінотеатрів «Московське кіно» запрошує глядачів на показ нового фільму Віри Сторожовий. Картина «Здається будинок з усіма незручностями» (Росія, 2016, 12+) - легке кіно для всієї родини.

Прем'єра картини відбудеться 5 жовтня о 19.00 в кінотеатрі «Космос» (проспект Миру, 109, ст. М. ВДНХ). А в прокаті фільм з'явиться з 13 жовтня.

Дія стрічки розгортається на морському курорті. Заповзятливий маклер здав будиночок в оренду одночасно кільком сім'ям ... Так, волею випадку, в одному «ковчезі» змушені плисти по хвилях життя кілька абсолютно різних жінок з дітьми. Після ряду ексцентричних, смішних і не дуже вчинків, подій, з'ясувань відносин вони вже повинні були зрозуміти і прийняти один одного, однак поява повернувся з плавання господаря будинку, і не підозрює про те, що його друг, з яким він дав ключі від будиночка, здав його, порушує вже майже виникла чеховську атмосферу ...

Ролі виконали блискучі Ірина Пегова, Світлана Ходченкова, Вікторія Ісакова, Ніна Дворжецкая, Володимир Вдовиченков та інші.

Вхід на прем'єру - строго за запрошеннями. Про те як отримати запрошення на 2 персони можна дізнатися на офіційному сайті мережі кінотеатрів «Московське кіно».

Довідка:

Віра Сторожева - російський кінорежисер, продюсер і сценарист, лауреат премії «Золотий святий Георгій» Московського кінофестивалю, лауреат премії «Тефі» і багатьох інших російських і міжнародних кінофестивалів. Народилася в Челябінській області, в місті Троїцьк. У 1983 році закінчила Московський державний університет культури, в 1993-му - ВКСіР (майстерня А. Мітти). У 1989 році зіграла у фільмі «Астенічний синдром» у Кіри Муратової. Першою режисерською роботою став серіал «Живий Пушкін» в 1999 році. На даний момент фільмографія Віри Михайлівни налічує понад 10 режисерських робіт.