Актриса Віра Алентова відзначає ювілей

Актрисі Вірі Алентовою сьогодні виповнилося 75 років. Зі святом її привітав Президент Росії Володимир Путін, який зазначив яскраві, що запам'ятовуються ролі, зіграні актрисою на сцені Театру ім. Пушкіна і на кіноекрані. «Ви завжди граєте талановито, з повною душевною віддачею, створюєте життєві, правдиві, дуже переконливі образи. Така щира, безмежна відданість обраній справі заслуговує глибокої поваги і визнання », - йдеться в телеграмі глави держави, розміщеної на офіційному сайті Кремля . День народження Віра Алентова відсвяткує на рідній сцені, повідомляє ТАСС . Вона зіграє в прем'єрі вистави «Апельсини & лимони». Його поставив головний режисер Театру ім. Пушкіна Євгеній Писарєв спеціально для неї за п'єсою, написаною майже століття тому. Головна героїня, актриса Джудіт Блісс, завершила сценічну кар'єру, але перетворює в театр своє власне життя.

Крім того, Віру Алентову очікують і сюрпризи. Після вистави заплановано грандіозний капусник. Його гостями стануть її колеги по театру і кіно: Олег Табаков, Карен Шахназаров, Станіслав Говорухін, Ірина Муравйова та багато інших.

Також в театрі, де вона працює вже понад півстоліття, до святкової дати відкрили виставку, на якій представлені фотографії головної героїні в різних образах, її сценічні костюми і багато іншого.

Віра Алентова народилася в театральній родині і відразу після Школи-студії МХАТ прийшла в Пушкінський театр, якому не змінює і до цього дня. Сама актриса вважає театр головною справою свого життя. Але російські глядачі добре пам'ятають і знають ролі Алентовою в кіно. У тому числі в роботі її чоловіка Володимира Меньшова «Москва сльозам не вірить», яка отримала нагороду Американської кіноакадемії.