Виставка британської освіти British Council в Росії

1. Санкт-Петербург
  2. Єкатеринбург

Виставка британської освіти Education UK пройде в жовтні 2016 року в трьох російських містах: Москві (7-8 жовтня), Єкатеринбурзі (5 жовтня) і Санкт-Петербурзі (9 жовтня). Кращі університети і коледжі, пансіони і мовні школи Великобританії представлять програми вищої та середньої освіти, а також короткострокові мовні та бізнес-курси. Відвідувачі зможуть дізнатися всю інформацію про переваги британської освіти і безпосередньо поспілкуватися з представниками ВНЗ. Частиною програми стануть майстер-класи, конкурси та розіграші цінних призів, серед яких поїздки до Великобританії на літні мовні курси.

Цього року учасниками виставки Education UK стануть більше 50 провідних освітніх організацій Великобританії. Представники британських вузів і шкіл розкажуть про програми в найбільш популярних і затребуваних областях знання, таких як мистецтво і дизайн, фінанси та управління, IT та інновації, англійська мова.

Важливою частиною заходу стане ділова програма, куди увійдуть тематичні семінари, зустрічі з випускниками шкіл та університетів, лекції та воркшопи. Вартість навчання, список вступних іспитів, програми та методи навчання - ключові теми ділової програми виставки.

Одним з найбільш очікуваних подій стане традиційна зустріч з випускниками британських вузів, які розкажуть про особистий досвід вступу до британських університетів і детально опишуть особливості освітнього процесу в Великобританії. Учасники зустрічі дізнаються, як написати оригінальне мотиваційний лист та отримати грант на навчання, як скласти креативне портфоліо і влаштуватися на роботу під час навчання, ніж керуватися при виборі британської магістерської програми та багато іншого.

Крім того, на виставці буде представлений стенд глобальної програми Chevening , Однією з найпрестижніших стипендій уряду Великобританії. Стипендія покриває витрати на річну магістерську програму в будь-якому вузі Сполученого Королівства і розрахована на молодих лідерів, які хочуть глибше познайомитися з культурою Великобританії та побудувати довгострокові професійні зв'язки з країною. На стенді будуть організовані ознайомчі семінари і консультації про процес подачі заявки на отримання стипендії.

Особливістю московської програми Education UK стане спеціальний блок з трьох інтерактивних сесій, присвячених успішному побудови кар'єри, особливостям роботи над академічними проектами та методику оцінки рівня англійської мови. Одним із спікерів стане Донна Хейнс з University of Southampton , Експерт в області професійного розвитку, яка розповість, як правильний вибір навчальної програми допоможе влаштуватися на роботу в компанію мрії, поміняти сферу діяльності або отримати довгоочікуване підвищення.

На другій сесії представники Coventry University поділяться досвідом організації групової роботи студентів над складними і амбітними проектами - наприклад, розробкою роботів або рішенням бізнес-кейсів. На інтерактивному семінарі викладачі університету запропонують учасникам завдання, яке виконують студенти в університеті - підготовку невеликого інженерного проекту. Учасникам буде запропоновано виконати тестове завдання на визначення лідерських якостей та здібностей до ефективної взаємодії в груповій роботі. Автори кращих проектів отримають призи.

Третю сесію проведуть викладачі мережі мовних шкіл BKC-IH: відвідувачі виставки зможуть взяти участь в інтерактивному тестуванні і достовірно визначити свій рівень володіння англійською мовою.

Розважальної частиною програми Education UK в Москві і Санкт-Петербурзі стане авторська лекція про творчість Шекспіра доктора Фреда Паркера, професора факультету англійської мови Кембриджського університету і директора Літньої школи Шекспіра в Кембриджі.

У переддень виставки Британська Рада проводить численні творчі конкурси для дітей і дорослих в рамках Року мови і літератури Великобританії та Росії 2016 і масштабного просвітницького проекту «Шекспіріада». Серед призів - освітні поїздки в британські мовні школи із сплаченим перельотом і проживанням, а також планшети, фірмові сумки і підручники з англійської мови.

7-8 жовтня 2016, готель Ritz-Carlton (ул.Тверская, буд.3)

Години роботи виставки: 7 жовтня-з 15:00 до 20:00, 8 жовтня-з 12.00 до 18.00. Вхід вільний.

зареєструватися на виставку в Москві.

9 жовтня 2016, готель Corinthia (Невський проспект, д.57).

Години роботи виставки: 12: 00-18: 00. Вхід вільний.

зареєструватися на виставку в Санкт-Петербурзі.

Єкатеринбург

Години роботи виставки: 15: 00-20: 00. Вхід вільний.

5 жовтня 2016, Готель Hyatt Regency Ekaterinburg (вулиця Бориса Єльцина, д.8)

Години роботи виставки: з 15:00 до 20:00

зареєструватися на виставку в Єкатеринбурзі.

На заході будуть представлені близько 50 провідних британських вузів і шкіл, що пропонують освіту за напрямами:

1. Мистецтво і дизайн
  2. Фінанси і управління
  3. IT та інновації
  4. Англійська мова

В рамках виставки у Вас буде можливість:

- безпосередньо поспілкуватися з представниками навчальних закладів, дізнатися про надходження, вартості навчання і задати всі питання про навчання і життя у Великій Британії;

- відвідати семінари та послухати виступи представників провідних вузів про переваги британської освіти;

- детально дізнатися про вступні іспити, програми та методи навчання, які успішно допомагають розкрити академічний і творчий потенціал студентів.

Запрошуємо всіх, хто планує навчатися за кордоном, отримати найбільш достовірну інформацію про британській освіті.

Вхід на виставку вільний, необхідна попередня реєстрація.

Дізнайтеся більше і зареєструйтеся на сайті British Council .