У столиці Алтайського краю готується до відкриття виставка-презентація «Система освіти в Великобританії»

21 березня 2014 р 12:08

У середу, 26 березня, в 15 відкриється виставка-презентація «Система освіти в Великобританії» в Алтайській крайової універсальній бібліотеці ім. В.Я. Шишкова . На виставці можна буде дізнатися не тільки безпосередньо про вищу освіту у Великобританії, але підшукати для себе підібрати варіанти навчання за кордоном.

«Британські вищі школи пропонують величезну кількість навчальних програм. Особливе поєднання традицій і сучасності - запорука унікальних можливостей навчання, якими можуть користуватися і іноземці. Наукові ступені, що присуджуються в Великобританії, високо котируються в усьому світі, а навчання в цій країні дає неоціненну можливість вдосконалити англійську мову і ознайомитися з британською культурою », - зазначають організатори виставки.

Після закінчення презентації у всіх охочих буде можливість отримати індивідуальну консультацію.

Організаторами виставки стала Алтайська крайова універсальна бібліотека ім. В.Я. Шишкова спільно з «Турагентство Васильєвої».

Довідки за телефоном (3852) 380-064 (відділ гуманітарної літератури).

21 березня 2014 р 12:08   У середу, 26 березня, в 15 відкриється виставка-презентація «Система освіти в Великобританії» в   Алтайській крайової універсальній бібліотеці ім