Міністерство оборони запустило власний сайт - Коммерсант.Уз

16.11.2017 838

2017 838

15 листопада запущений веб сайт Міністерства оборони Узбекистану, який дозволить організувати відкритість діяльності міністерства, дасть можливість більш оперативно сповіщати про реформи, що проводяться в Збройних Силах країни, підвищити престиж військової служби і підтримати тісні зв'язки між армією і народом. Про це повідомляє прес-служба міністерства.

На сайті Міноборони представники ЗМІ та громадяни зможуть отримати вичерпну, достовірну та необхідну інформацію, не звертаючись при цьому до керівництва міністерства.

Крім обов'язкових елементів на сайті розміщені відеоролики і пісні військово-патріотичної спрямованості, а також музичні твори військового оркестру. Також, користувачам сайту буде представлена ​​можливість в будь-який час переглянути телепередачу «Ватанпарвар» та інші сюжети, що виходили в ефір телеканалів. Окрема кнопка дозволить віддалено ознайомиться з історичними експонатами Державного музею Збройних Сил Узбекистану, залишити свої відгуки та побажання. На сайті буде функціонувати словник військової термінології, рада юриста, інформація про діяльність Громадської ради при Міноборони і Центральній раді у справах ветеранів міністерства, що проводяться заходи щодо військово-патріотичного виховання молодого покоління, культурно-дозвіллєвих закладах та досягнення військових спортсменів.

Нагадаємо , В Індексі відкритості державних органів за станом на 1 липня Міністерство оборони зайняло одну з найнижчих рядків рейтингу.

Індекс відкритості визначається за трьома компонентами, включаючи ефективність конкретних способів забезпечення відкритості - функціонування офіційного веб-сайту, інформаційні стенди та розгляд запитів на отримання інформації, забезпечення присутності користувачів інформації на відкритих колегіях і засіданнях держорганів.