Квиток в нову будівлю музею історії Великої Вітчизняної війни буде коштувати Br40 000

Передбачається, що ознайомитися з експозицією оновленого музею, який готується відсвяткувати новосілля в столиці поруч з обеліском «Мінськ - місто-герой», можна встигнути за 60 хвилин.

Білоруський державний музей історії Великої Вітчизняної війни ще до офіційного відкриття озвучив ціни на вхідні квитки Білоруський державний музей історії Великої Вітчизняної війни ще до офіційного відкриття озвучив ціни на вхідні квитки. Так, індивідуальне відвідування постійної експозиції музею обійдеться в Br40 000. Для школярів, учнів закладів профтехосвіти, ссузов, вузів (денна форма навчання), курсантів і слухачів військово-навчальних закладів передбачена 50% знижка.

Час роботи музею - у вівторок, четвер, п'ятницю і суботу з 10.00 до 18.00, при цьому робота каси передбачена до 17.00; в середу та неділю - з 11.00 до 19.00 (робота каси до 18.00). Понеділок - вихідний день.

раніше портал www.interfax.by писав, що офіційна церемонія відкриття нової будівлі музею по проспекту Переможців, 8, відбудеться 2 липня о 16.00. Однак шлях до експозиції для відвідувачів буде відкрито лише з 3 липня.

Працюватиме в новій будівлі музею і сувенірна крамниця. Тут планується реалізовувати сувенірні магніти, тарілки, сірники, брошури, гуртки, CD- і DVD-диски, буклети, конструктори, збірні моделі. Вартість, наприклад, магнітика становить Br10 100-21 000, сірників із зображенням будівлі музею на коробці - Br12 200, збірної моделі - Br29 300-269 250.

Співробітники музею мають намір надавати понад 20 основних послуг - від проведення екскурсій та індивідуальних консультацій по темі Великої Вітчизняної війни до роботи з фондовими матеріалами, організації зйомок на території комплексу і надання майданчика для стрільби імітаційними засобами часів Другої світової війни Співробітники музею мають намір надавати понад 20 основних послуг - від проведення екскурсій та індивідуальних консультацій по темі Великої Вітчизняної війни до роботи з фондовими матеріалами, організації зйомок на території комплексу і надання майданчика для стрільби імітаційними засобами часів Другої світової війни.

У новій будівлі на площі понад 3000 квадратних метрів розташовано 10 виставкових залів і більше 8000 експозиційних матеріалів, що стосуються періоду від довоєнних днів і запеклих боїв до підняття прапора над рейхстагом і відновлення країни. В експозиційних залах музею передбачається використання QR-коду для забезпечення функціонування однієї з підсистем аудіогідів, а також надання відвідувачам музею можливості отримання додаткової інформації про експонати.

Олександр Нестеров