«Таланти XXI століття» - юні обдарування знову вийдуть на сцену театру

1. «Таланти XXI століття» - юні обдарування знову вийдуть на сцену театру

«Таланти XXI століття» - юні обдарування знову вийдуть на сцену театру

8 грудня Театрі опери і балету Республіки Комі відбудеться концерт «Таланти XXI століття», головними героями якого стануть юні обдарування, молоді музиканти, які вже заявили про себе і свій талант в Сиктивкарі і Республіці Комі. Проект реалізується театром вже втретє і в цьому році знову порадує глядачів новою концертною програмою.

Унікальність «Талантів XXI століття» в тому, що у обдарованих дітей з'являється можливість вийти на велику сцену і виступити з симфонічним оркестром театру під керівництвом головного диригента Азата Максутова. І якщо в минулі роки проект реалізовувався за участю коледжу мистецтв Республіки Комі і Гімназії мистецтв при Главі Республіки Комі, то в цей раз рамки проекту розширюються - і тепер в концерті візьмуть участь юні обдарування північних міст республіки Ухти і Воркути.

Концертна програма за участю молодих солістів готує для глядачів безліч сюрпризів. Юні музиканти виконають досить "дорослі" для свого репертуару твори. Публіка почує в одній програмі різні виконуючого соло інструменту симфонічного оркестру, а також молодих вокалістів, у виконанні яких прозвучать популярні сторінки оперної класики.

Нова концертна програма обіцяє в цей вечір відкриття і зустрічі з уже знайомими глядачам даруваннями.

Театр опери та балету усвідомлює свою високу місію у формуванні як майбутніх професійних любителів музики, які закінчили музичні навчальні заклади РК і розбираються в тонкощах музичного виконавства, так і тих, хто повністю присвятить себе надалі служінню мистецтву. Через спадкоємність поколінь, передачу професійного досвіду і майстерності від старших до молодших, театр опери та балету прокладає свій місток у майбутнє.

Повернення до списку