Доповідь студентки ВДУ відзначено на Міжнародній конференції молодих вчених «Психология 21 століття»

Студентка третього курсу факультету філософії і психології Воронезького державного університету (напрям «Психологія») Василиса Дайнеко і викладач кафедри педагогіки та педагогічної психології Ольга Іванова взяли участь у Міжнародній конференції молодих вчених «Психология 21 століття: Системний підхід і міждисциплінарні дослідження», яка проходила в місті Санкт-Петербурзі 18-20 квітня.

За перемогу в номінації «Переконлива риторика в презентації дослідження" Василиса була нагороджена дипломом в секції «Політична і економічна психологія».

Захід зібрав понад 600 учасників з 10 країн світу (Великобританія, США, Німеччина, країни ближнього зарубіжжя). Програма конференції включала не тільки пленарні доповіді відомих вчених в галузі соціальної психології (доповідач: проф. Мічиганського університету Рональд Інглхарт), акмеології (доповідач: проф. Н.В. Кузьміна), педагогічної психології (доповідач: проф, член-кореспондент РАО В. І. Слободчиков) і психології пізнавальних процесів (доповідач: проф. Брайан Роджерс, почесний професор Оксфордського університету), роботу великої кількості наукових секцій з різних галузей психологічної науки, а й широке коло інтерактивних меропр ємств - круглих столів, воркшопів, майстер-класів, відкритих лекцій.

Особливий інтерес викликало інтерактивне театральне шоу «Мир ваших історій», представлене Петербурзьким PLAYBACK-квінтет, який поєднує в собі психологію і театр.

Прес-служба ВДУ