4 березня ДКІТ покаже Рок оперу "Юнона і Авось"

23.02.2018 ДКІТ події 246 0 0.0 23

Постановку рок-опери «Юнона і Авось» в авторській версії здійснив Державний театр під керівництвом Народного артиста РФ, Лауреата Державної премії РФ, композитора Олексія Львовича Рибникова. «Юнона і Авось» - найвідоміша рок-опера на російській сцені. Автори - видатний російський композитор Олексій Рибников і поет Андрій Вознесенський. Головний акцент зроблений на музичну складову вистави. Вокальні номери рок-опери поставлені прославленої співачкою, заслуженою артисткою РФ Жанною Різдвяної, першою виконавицею головних партій в рок-операх Олексія Рибникова та багатьох знаменитих шлягерів радянського кіно ( «Подзвони мені, подзвони», «Пісня ворожки»). Чудові хореографічні номери у постановці Жанни Шмакової (хореограф-постановник мюзиклів «Буратіно», «Продюсери», «Іствікські відьми») роблять рок-оперу яскравим незабутнім видовищем. Головний режисер вистави - Олександр Рихлов, один з кращих московських режисерів музичного театру, відомий своїми роботами в театрі, телевізійними і концертними програмами.

Початок: о 19:00.

Ціна: від 1 000 до 2 200 рублів.

Вікове обмеження: 12+