Вічний вогонь запалав на Шірокореченском меморіалі

9 травня 2015 10:32 9 травня 2015 10:32   Глава Адміністрації Олександр Якоб та ветерани міста запалили Вічний вогонь на оновленому Шірокореченском військово-меморіальному комплексі

Глава Адміністрації Олександр Якоб та ветерани міста запалили Вічний вогонь на оновленому Шірокореченском військово-меморіальному комплексі.

Вогонь для запалювання був привезений в Єкатеринбург від Вічного вогню біля Могили Невідомого Солдата в Москві. 6 травня делегація на чолі з Олександром Якобом доставила його в уральську столицю і передала на зберігання до Музею історії Єкатеринбурга.

Сьогодні, 9 Травня, лампаду урочисто доставили на Шірокореченскій меморіал. З музею її забрав ветеран Великої Вітчизняної війни Михайло Числов, разом з ним вогонь супроводжували трудівник тилу, а також кадет і член молодіжного пошукового загону.

Факел з полум'ям винесли з музею в супроводі роти почесної варти і повантажили на спеціально підготовлений до цієї події бронетранспортер. У супроводі військової поліції цінний вантаж був доставлений на Шірокореченскій військово-меморіальному комплекс, де був зустрінутий вдячними оплесками городян.

Через лічені хвилини ветеран Великої Вітчизняної війни, учасник битви на Курській дузі, операції зі звільнення Києва, Мінська, Варшави, учасник операції «Багратіон», нагороджений орденом Червоної Зірки, Михайло Васильович Числов запалив Вічний вогонь на реконструйованому меморіалі.

Потім відбулася церемонія покладання квітів до обеліска. Першими це по праву зробили ветерани Великої Вітчизняної війни та трудівники тилу, ветерани Озброєний Сил, які виконали свій інтернаціональний обов'язок в гарячих точках. Квіти поклали глава Адміністрації міста Єкатеринбурга Олександр Якоб, його заступник, керівники структурних підрозділів та міських підприємств.

Квіти до плит з іменами загиблих бійців сьогодні поклали їх діти. Пам'ять всіх хто кував Перемогу на фронтах і в тилу, але сьогодні вже не з нами, присутні вшанували хвилиною мовчання.

У церемонії також взяли участь керівники Свердловської області, Глава Єкатеринбурга - Голова Єкатеринбурзькій міської Думи і представники депутатського корпусу, представник консульських установ, розташованих в уральській столиці, керівники та співробітники силових структур, підприємств і організацій, релігійних, громадських, молодіжних об'єднань.

Захід завершився виконанням Державного гімну Росії і залпами з гармат.

Текст підготував Дмитро Єгоркін (телефон +7 (343) 371-72-99)

Фото: Наталя Жігарева, Євгенія Мартинова

Ключові слова: ветерани , вічний вогонь , день Перемоги , шірокореченскій меморіал

Прес портрети: Олександр Якоб